Новини юридичної компанії в Харкові "Тацій та Партнери"
Головна / Новини / 4 краудфандинг-платформи для фінансування вашого проекту

4 краудфандинг-платформи для фінансування вашого проекту

17.08.2021
0
0

4 краудфандинг-платформи для фінансування вашого проекту

Краудфандінг — це реальна допомога тоді, коли в голові є унікальна і цікава ідея, а ось грошей на її реалізацію немає. Є кілька відомих краудфандинг-платформ, де люди об’єднуються в спільноти, дають свої власні гроші або будь-які інші ресурси, щоб підтримати ідеї, зусилля або починання талановитих людей або цілих організацій. Як правило, платформи працюють онлайн, і приєднатися до них може кожен. Ось найвідоміші з них:

📲 Kickstarter

Kickstarter — це найбільший і найпопулярніший сервіс зі збору пожертвувань у світі. Майданчик була заснована в 2009 році і за весь час існування через неї було профінансовано близько 200 тисяч проектів на загальну суму $5 мільярдів. ⠀

📲 Patreon

Через цю платформу творці контенту, тобто музиканти, блогери та інші творчі люди отримують грошові пожертвування, найчастіше — у форматі фіксованих щомісячних виплат. Якщо ваш контент подобається користувачам, то ви отримуєте фінансування від небайдужих користувачів Patreon.

📲 «Спільнокошт»

Українська версія краудфандингу — «Спільнокошт» — з’явилася в 2012 році. Платформа орієнтована на інноваційні культурні та соціальні проекти, метою яких є зміна життя людей в кращу сторону.

📲 RazomGo

Ще один український ресурс, який функціонує з 2018 року. Тут можна залучити гроші на проекти в сфері освіти, дизайну, ігор, мистецтва, спорту та здоров’я. Відмінні риси в тому, що у кожного автора є свій куратор, а для презентації своєї ідеї необхідно попередньо пройти спеціальне навчання.

А ви знали що таке краудфандінг?