Новини юридичної компанії в Харкові "Тацій та Партнери"
Головна / Новини / 5 книг для кар’єри та саморозвитку

5 книг для кар’єри та саморозвитку

30.07.2021
0
0

5 книг для кар’єри та саморозвитку

Підказку, як правильно вчинити, або цінну пораду ми часто отримуємо дуже несподівано, але завжди вчасно. І книги, які в потрібний момент потрапляють в руки, іноді здатні повністю змінити наше життя. Ловіть ще одну цікаву книжкову добірку:

  • «Як купувати друзів і впливати на людей» Дейл Карнегі

Якщо хочете отримати або розвинути вже наявні навички комунікації, ведення ділових переговорів або просто ефективної взаємодії з людьми, то ця книга обов’язкова до прочитання.

  • «Проект 50, або П’ятдесят способів перетворити кожне завданняв проект, що має значення!» Том Пітерс

Отримати дозу натхнення, щоб наповнитися здоровим оптимізмом, дізнатися трохи більше про творчість, важливість бути наповненим і як це модно говорити «в ресурсі» ви зможете вже з перших сторінок. З книги ви дізнаєтеся про 50 свіжих ідей, які допоможуть позбутися від рутини в роботі і зробити будь-яке заняття цікавим, корисним і значущим.

  • «Незамінний» Сет Годін

Якщо творчо підходити до життя, то і відносини з роботою будуть куди простіше. Ця книга розповідаємо про здоровий погляд на філософію і ставлення до роботи.

  • «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. Кові

Якщо ви відчуваєте потребу в масштабних позитивних змінах у своєму житті, хочете розвинути корисні та ефективні звички і готові працювати над собою, то ця книга стане відмінним помічником у цих починаннях.

  • «Вибір» Еліяху Голдратт, Ефрат Голдратт-Ашлаг

Життя підносить унікальні можливості людині майже кожен день, але далеко не кожен вчасно помічає і ловить цей момент. Книга розповідає, як вирішувати складні ситуації, знаходити прості і витончені рішення навіть тоді, коли здається, що бар’єр непереборний.

У вашій домашній бібліотеці є щось з цієї збірки?