Новини юридичної компанії в Харкові "Тацій та Партнери"
Головна / Новини / 5 надихаючих способів почати свій день

5 надихаючих способів почати свій день

23.10.2021
0
0

5 надихаючих способів почати свій день

Ранок – по-справжньому магічний час, який здатний дати позитивний заряд на цілий день вперед. Є 5 прекрасних способів починати свій ранок так, щоб кожен день побут спокійним і продуктивним!

1. Записати 5 хороших ідей.
Є ідеї? Візьміть чистий аркуш паперу і запишіть перші п’ять, що прийшли в голову. Чи не намагайтеся вибирати тільки обрані, не обмірковуйте, а просто перенесіть свої думки на папір. Будь сміливими і рішучими.

2. Посидіти кілька хвилин в тиші.
Всього кілька хвилин наодинці з самим собою, без гаджетів, новин, музики і радіо. Дайте собі час подумати про найважливіші речі в житті, поки кругообіг справ повністю вас не захопив.

3. Поснідати правильно.
Приділіть час приготуванню смачного, поживного і красивого сніданку. Вчені давно довели, що сніданок стабілізує рівень цукру в крові, від чого залежить наш апетит і енергія. Дайте своєму тілу якісне паливо для розумової та фізичної роботи.

4. Зробити найнеприємнішу справу.
З’їжте жабу, як говорив Марк Твен. Що це означає? Зробіть найскладніше, нудне, противне, але обов’язково справа в першу чергу. Тоді вам не доведеться думати про нього весь день, а виконана нелюбима завдання замотивує вас для приємної роботи. Тільки уявіть, як прекрасно ви себе відчуєте, коли все буде готово!

5. Випити склянку води.
З вечора поставте біля ліжка пляшку з водою. Як тільки продзвенить будильник, відразу випийте 250, а краще 500 мл води, а для кращого ефекту додайте туди пару крапель свіжовичавленого лимонного соку. Чиста вода запускає метаболізм, наповнює тканини і клітини цілющою вологою, допомагає виводити токсини. Організм швидше пробуджується і запускається, і Ви отримуєте сили на цілий день.

А ви робите щось з перерахованого вище?