Новини юридичної компанії в Харкові "Тацій та Партнери"
Головна / Новини / 8 порад, як «не вбити» свою презентацію 🧑‍💻

8 порад, як «не вбити» свою презентацію 🧑‍💻

11.10.2021
0
0

8 порад, як «не вбити» свою презентацію 🧑‍💻

Презентаці – важлива частина і хороше доповнення практично для будь-якої роботи. Щоб зробити її гарним доповненням усного виступу, рекомендуємо вам дотримуватися ряду універсальних і працюючих рекомендацій.

 • Презентація – це не тільки слайди.
  Презентація, проект або задум починаються не з першого слайда, а з Вашого уявлення. Жести, вираз обличчя, інтонація, пози, дихання і швидкість мови — все це несе величезне навантаження на враження про вас. Не дозволяйте собі повертатися спиною до аудиторії і уникайте порожніх фраз, тоді виступ буде оцінено публікою.
 • Розставляйте акценти.
  Не повторюйте помилку багатьох-не змішуйте акценти, не виділяйте відразу кілька факторів одночасно. Або слайд, або слова – і ніяк інакше.
 • Спирайтеся на практичний досвід.
  Теорія – це добре, але вона не зрівняється з практичними кейсами. Реальний досвід і реальні результати – те, що вражає слухачів і підвищує довіру до Вашої особистості.
 • Вивчіть аудиторію.
  Хороша презентація-це ретельна підготовка. Важливо, що аудиторія вас розуміла, тому потрібно знати і розуміти, перед ким ви будете виступати. Відштовхуючись від уподобань та інтересів слухачів, готуйте свою мову і візуал.
 • Говорите простіше.
  Не перевантажуйте свою мову спеціалізованими термінами, значення яких відомо тільки вам. Це може перешкодити аудиторії зрозуміти вас і зіпсує загальне враження від виступу.
 • Додайте більше цифр.
  Якщо у вас є конкретні дані-використовуйте їх. Якщо цифри не можна розголошувати – використовуйте процентні співвідношення, це теж підійде.
 • Грамотно візуалізуйте.
  Лаконічний, мінімалістичний дизайн презентації не буде перетягувати увагу, а допоможе публіці сконцентруватися на суті вашої мови і візуалі.
 • Готуватися.
  Репетируйте, виділіть кілька днів на вивчення тексту, постарайтеся вголос кілька разів вимовити свою промову. Погана презентація і невиразна мова «вб’ють» навіть найперспективнішу ідею.

Впевнені, наші поради допоможуть зробити вашу презентацію краще!