Новини юридичної компанії в Харкові "Тацій та Партнери"
Головна / Новини / Адміністративний штраф: коли оплачується подвійний розмір?

Адміністративний штраф: коли оплачується подвійний розмір?

29.10.2021
0
0

Адміністративний штраф: коли оплачується подвійний розмір?

Погасити заборгованість по штрафу необхідно:

  • протягом 15 днів з моменту отримання постанови про накладення штрафу;
  • якщо постанова підлягає оскарженню, то не пізніше ніж через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення (ст.307 КУпАП).

Штраф за адміністративне правопорушення вноситься порушником до установи банку України. Виняток становить штраф, який стягується на місці вчинення правопорушення.

Якщо правопорушник проігнорував існуючі правила та не сплатив штраф у визначений 15-денний строк, то постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна.⠀

У разі примусового стягнення штрафу, порушник зобов’язаний:

🔺 сплатити подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КУпАП та зазначеного в постанові про стягнення штрафу;

🔺 сплатити витрати на облік зазначених правопорушень.