Новини юридичної компанії в Харкові "Тацій та Партнери"
Головна / Новини / Як перемогти прокрастинацію?

Як перемогти прокрастинацію?

26.10.2021
0
0

Як перемогти прокрастинацію?

Постійно відкладати важливі справи – не найкраща звичка, тому пора терміново від неї позбавлятися! Пропонуємо познайомитися і впровадити в свою рутину ці робочі способи перемогти прокрастинацію:

  • Без праці не обійтися, пам’ятайте про це! Якщо ставитися до справ як до виклику, а не як до боргу, поставивши собі за мету – виконати і стати трішки краще. Повірте, перемога над самим собою-це найкраща з перемог!
  • Робіть упор на пріоритетних завданнях, виконуйте їх в першу чергу.
  • Завжди залишайтеся реалістом. Перетворити в життя можна тільки реальні цілі, причому зробити це куди простіше, ніж здається. Ще важливо вміти делегувати обов’язки, іноді ряд завдань краще може вирішити інша людина-фахівець своєї справи.
  • Аналізуйте свої емоції і вчинки. Підсумовуйте виконані завдання, плануйте справи на майбутнє, ставте плани на день, тиждень і місяць вперед.
  • Не забувайте про режим. Важливо знайти баланс між сном, роботою і відпочинком, щоб не втратити себе і свої душевні сили.

Якщо прокрастинація не покидає вас, зверніться до фахівця. Іноді вона може бути наслідком іншої психологічної проблеми. Психолог допоможе знайти причини апатичного настрою і шляхи позбавлення від нього.