Тацій та Партнери - Про компанію
Головна / О компанії

О компанії

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС В ЮРИДИЧНІЙ КОМПАНІІ "ТАЦІЙ ТА ПАРТНЕРИ"

Наша компанія здійснює свою діяльність трохи більше 4 років, але за цей час ми отримали довіру безлічі клієнтів, серед яких підприємства в сфері машинобудівного та промислового сектора, фермерські господарства.

Наша особливість - наш колектив. Ми зуміли об'єднати в одну команду практикуючих юристів та діячів науки. Це дає можливість здійснювати всебічний підхід до вирішення того чи іншого питання, враховуючи суперечливість норм закону, а іноді повна відсутність нормативного положення, яке може бути застосоване в конкретній ситуації.

Ми співпрацюємо з американською компанією «Palant&Shapiro», що дає можливість нашим клієнтам отримувати додатковий захист на міжнародній арені.

Ми спеціалізуємося на наданні широкого спектру послуг в рамках юридичного аутсорсингу та адвокатського захисту, охоплюючи кримінальне, господарське, цивільне, земельне, податкове, міжнародне приватне право.

В рамках нашої співпраці ми пропонуємо послуги досвідчених адвокатів та юристів міжнародного класу, кваліфікованих судових експертів та аудиторів.

Ми завжди знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Не буває однакових ситуацій. Кожне питання має величезну кількість нюансів, від знання яких може залежати кінцевий результат.

Своєчасне звернення до фахівців допоможе вирішити ваше питання найбільш ефективно, швидко і без зайвих витрат.

Юридична компанія «Тацій та Партнери» завжди рада співпраці!

З повагою,
Керуючий партнер, адвокат Р.В. Биловус

 

  • НАША МІСІЯ
  • Досягнення позитивних результатів для наших клієнтів!

  • НАШЕ БАЧЕННЯ
    Немає ситуацій, до яких не можна було б знайти підхід і рішення!
  • НАШИ ЦІННОСТІ
    Надійність, професіоналізм, довгострокове партнерство!

Офіційний партнер:

Фундаментальний підхід до будь-якого питання

Найвищий професіоналізм

Увага до кожного клієнта