ДОГОВІР ДАРУВАННЯ ЕМФІТЕВЗИСУ - Tatsiy & Partners

ДОГОВІР ДАРУВАННЯ ЕМФІТЕВЗИСУ

Опубликовано: 10.01.2019 в 15:07

Автор:

Категории: Види скарг

ДОГОВІР ДАРУВАННЯ ЕМФІТЕВЗИСУ

Краткий опис

На сьогоднішній день, в умовах існування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення зацікавлені особи (потенційні землекористувачі) можуть використовувати певну земельну ділянку як економічний актив шляхом укладення договору емфітевзису.

Цей договір передбачає право довгострокового або безстрокового користування чужою земельною ділянкою сільськогосподарського призначення, яке може бути відчужена або передана у спадок. На відміну від договору оренди, договір емфітевзису є більш гнучким з точки зору термінів, умов оплати, а також відчуження. На жаль, національним законодавством такий вид договору не врегульовано належним чином. У зв'язку з цим учасники аграрного бізнесу не схильні до укладання договорів, предметом яких є дії по продажу, даруванню, передачі права емфітевзису в безкоштовне користування, дарування і т.д., що негативно впливає на розвиток аграрного сектора України.

У зв'язку з цим, ми підготували шаблони договорів, які зможуть мінімізувати ризики для сторін і створити умови для взаємовигідного співробітництва.

Індивідуальне складання - ціна договірна

ВАРТІСТЬ:   500.00 грн