Конституційна скарга - Tatsiy & Partners

Конституційна скарга

Опубликовано: 10.01.2019 в 15:06

Автор:

Категории: Види скарг

КОНСТИТУЦІЙНА СКАРГА

Краткий опис

13 липня 2017 був прийнятий новий Закон України «Про Конституційний Суд України», новелою якого стала можливість звернення як фізичними, так і юридичними особами з конституційною скаргою до Конституційного Суду України щодо визнання неконституційними законів України або їх окремих положень.

Відповідно до ст. 55 Закону України «Про Конституційний Суд України» конституційною скаргою є подана до Суду письмове клопотання про перевірку на відповідність Конституції України (конституційності) Закону України (його окремих положень), який був застосований в кінцевому судове рішення у справі суб'єкта права на конституційну скаргу.

Згідно з даними, опублікованими на офіційному сайті Конституційного Суду України, тільки за 2017 було подано 435 конституційних скарг в КСУ. Це свідчить про актуальність такого способу захисту своїх прав, а також про його стрімке поширення. У той же час, конституційна скарга є новим правовим явищем, а тому виникають складнощі з її складанням та поданням до суду.

У зв'язку з цим пропонуємо Вам модельний варіант конституційної скарги, на підставі якої, а також за допомогою наших фахівців щодо її оформлення, Ви зможете ефективно захистити свої конституційні права.

Індивідуальне складання - ціна договірна

ВАРТІСТЬ:  2000.00 грн