Послуги для фізичних осіб в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб

Послуги для фізичних осіб

Консультації: надання письмових та усних консультацій з питань цивільного, сімейного, трудового, земельного, спадкового та іншого законодавства, складання конкретного алгоритму дій Клієнта в різних ситуаціях.

Консультації передбачають постановку задачі, а також обговорення проблеми Клієнта. Пропонуємо різні можливі варіанти вирішення проблемного питання.

Від 500 грн Замовити
У сфері цивільного права:

складання та аналіз різних видів договорів (купівля-продаж, дарування, позики, оренди тощо), оптимізація ризиків і захист інтересів Клієнта при укладанні договорів;

Проводимо аналіз, а також складаємо різні договору, в тому числі і міжнародні. У разі необхідності надаємо Клієнту 3 версії договору: російську, українську і англійську.

Від 3500 грн Замовити
Оформлення прав на спадщину, в тому числі в судовому порядку

Якісно оформити торговий патент, а також представляємо інтереси Клієнта в суді.

Від 4500 грн Замовити
Надання правової допомоги при вирішенні сімейних спорів

Супроводжуємо шлюборозлучний процес, розділ майна, вирішення питань, пов’язаних з виплатою аліментів, забезпечуємо захист прав в питаннях щодо виселення, в тому числі з службових квартир.

Від 8000 грн Замовити
У сфері земельного права: оформлення прав на земельну ділянку, допомога при укладанні різних видів договорів (оренда, купівля-продаж, емфітевзис, дарування тощо).

Захищаємо інтереси Клієнта в процесі переговорів з контрагентами, займаємося питаннями невитребуваних паїв, супроводжуємо процедуру передачі прав на земельні ділянки, а також забезпечуємо їх юридичне оформлення. Маємо великий досвід у вирішенні спорів щодо продовження договору оренди землі.

Від 7000 грн Замовити
У сфері адміністратівног про права: підготовка документів для оскарження рішень / дій / бездіяльності посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування.

Захищаємо інтереси Клієнта в разі порушення його прав органами державної влади та / або органами місцевого самоврядування, готуємо повний комплект документів для оскарження дій або бездіяльності відповідних осіб, а також здійснюємо представництво інтересів Клієнта в суді.

Від 10000 грн Замовити
Рішення судових суперечок: захист інтересів Клієнта у всіх інстанціях національних судів, а також в Європейському суді з прав людини.

Забезпечуємо підготовку всіх необхідних документів для ефективного захисту інтересів Клієнта, а також повне і якісне представництво інтересів Клієнта в судах. Представляємо інтереси Клієнта в національних судах всіх інстанцій, а також в міжнародних судах.

Від 12000 грн Замовити
Від 1000 грн Замовити
Від 500 грн Замовити
Від 5000 грн Замовити
Від 2000 грн Замовити
Від 3000 грн Замовити
Від 2000 грн Замовити
Від 10000 грн Замовити
Від 3000 грн Замовити
Від 15000 грн Замовити
Від 10000 грн Замовити
Від 20000 грн Замовити
Від 9 000 грн Замовити
Від 65000 грн Замовити
 Замовити
 Замовити
 Замовити
Від 3000 грн Замовити
 Замовити
 Замовити
 Замовити
Від 5 000 грн Замовити
Перелік послуг не є вичерпним.