Послуги для фізичних осіб в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб

Послуги для фізичних осіб

Консультації: надання письмових та усних консультацій з питань цивільного, сімейного, трудового, земельного, спадкового та іншого законодавства, складання конкретного алгоритму дій Клієнта в різних ситуаціях.

Консультації передбачають постановку задачі, а також обговорення проблеми Клієнта. Пропонуємо різні можливі варіанти вирішення проблемного питання.

Від 500 грн Замовити
У сфері цивільного права:

складання та аналіз різних видів договорів (купівля-продаж, дарування, позики, оренди тощо), оптимізація ризиків і захист інтересів Клієнта при укладанні договорів;

Проводимо аналіз, а також складаємо різні договору, в тому числі і міжнародні. У разі необхідності надаємо Клієнту 3 версії договору: російську, українську і англійську.

Від 3500 грн Замовити
Оформлення прав на спадщину, в тому числі в судовому порядку

Якісно оформити торговий патент, а також представляємо інтереси Клієнта в суді.

Від 4500 грн Замовити
Надання правової допомоги при вирішенні сімейних спорів

Супроводжуємо шлюборозлучний процес, розділ майна, вирішення питань, пов’язаних з виплатою аліментів, забезпечуємо захист прав в питаннях щодо виселення, в тому числі з службових квартир.

Від 8000 грн Замовити
У сфері земельного права: оформлення прав на земельну ділянку, допомога при укладанні різних видів договорів (оренда, купівля-продаж, емфітевзис, дарування тощо).

Захищаємо інтереси Клієнта в процесі переговорів з контрагентами, займаємося питаннями невитребуваних паїв, супроводжуємо процедуру передачі прав на земельні ділянки, а також забезпечуємо їх юридичне оформлення. Маємо великий досвід у вирішенні спорів щодо продовження договору оренди землі.

Від 7000 грн Замовити
У сфері адміністратівног про права: підготовка документів для оскарження рішень / дій / бездіяльності посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування.

Захищаємо інтереси Клієнта в разі порушення його прав органами державної влади та / або органами місцевого самоврядування, готуємо повний комплект документів для оскарження дій або бездіяльності відповідних осіб, а також здійснюємо представництво інтересів Клієнта в суді.

Від 10000 грн Замовити
Рішення судових суперечок: захист інтересів Клієнта у всіх інстанціях національних судів, а також в Європейському суді з прав людини.

Забезпечуємо підготовку всіх необхідних документів для ефективного захисту інтересів Клієнта, а також повне і якісне представництво інтересів Клієнта в судах. Представляємо інтереси Клієнта в національних судах всіх інстанцій, а також в міжнародних судах.

Від 12000 грн Замовити
Перелік послуг не є вичерпним.