Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта для юридичних осіб у Харкові | Юридичні та адвокатські послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта

ПРАКТИКИ

Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Участь адвоката в допиті Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Виїзд на ПМЖ Оформлення ІПН

Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта

Аналіз договору необхідний для забезпечення юридичної чистоти угоди і своєчасного внесення змін у разі необхідності з метою захисту ваших прав. В рамках цієї послуги юрист вивчає текст договору, зіставляючи його з чинним законодавством. Як результат, клієнт отримує рекомендації щодо внесення змін до тексту документа, при необхідності складається протокол розбіжностей або заявляється про необхідність використання іншої форми угоди.

Мета аналізу договору та внесення необхідних змін – захистити інтереси сторін, запобігти можливим ризикам та будь-яким негативним наслідкам у разі набуття чинності документів, у яких допущено грубі помилки.

Якщо в ході експертизи договору між сторонами неможливо встановити згоди як по всьому, так і по окремих пунктах угоди, зазвичай складається протокол розбіжностей. За допомогою останнього документа можна законно внести зміни в договір з урахуванням прав всіх сторін.

На аналіз договору фахівцеві може знадобитися різну кількість часу. Воно залежить від обсягу, складності та виду договору, а також кількості нюансів, які слід врахувати.

Залишити заявку можна тут