Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта | Юридичнi та адвокатськi послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта

ПРАКТИКИ

Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності Складання зовнішньоекономічного контракту Участь адвоката в допиті Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Послуга із юридичного оформлення документів для виїзду громадян України на постійне місце проживання за кордон Оформлення ІПН

Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта

Правильно складений документ регламентує права і обов'язки сторін, а будь-яка навіть мінімальна помилка у формулюваннях може зіграти проти вас. Щоб останнього не сталося, скористайтеся послугою аналізу та внесення необхідних змін договору. Досвідчений юрист зможе попередити будь-які недоліки і захистити ваші інтереси.

У договорі повинні бути вказані всі умови, передбачені чинним законодавством для даного типу угоди. Від грамотності його підготовки і заповнення залежить подальше виконання, дохід від виконання і репутація учасників угоди. Аналіз договору за допомогою кваліфікованого юриста включає в собі ряд дій:

  • аналіз на визначення можливих ризиків;
  • перевірка тексту документа на відповідність чинному законодавству;
  • визначення значних і важливих аспектів угоди, їх відображення в тексті договору;
  • пропозиції щодо оптимізації документа та внесення відповідних поправок.

Зверніть увагу, що якщо в договорі відсутня хоча б одна з істотних умов, він може бути визнаний недійсним. Відповідно до статті 638 Цивільного кодексу України істотними визнаються:

  • умови про предмет угоди;
  • умови, визначені як істотні законом, а також необхідні для укладення договору даного типу;
  • всі умови, на яких наполягає хоч одна зі сторін.

Досвідчений юрист допоможе врахувати всі вимоги чинного законодавства, внести поправки і забезпечити юридичну безпеку документів. Звертайтеся до професіоналів, щоб не втратити час і гроші.

Ціна аналізу договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів Клієнта – від 500 грн.

Залишити заявку можна тут