Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта | Юридичнi та адвокатськi послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта

ПРАКТИКИ

Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Участь адвоката в допиті Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Виїзд на ПМЖ Оформлення ІПН

Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта

Правильно складений документ регламентує права і обов'язки сторін, а будь-яка навіть мінімальна помилка у формулюваннях може зіграти проти вас. Щоб останнього не сталося, скористайтеся послугою аналізу та внесення необхідних змін договору. Досвідчений юрист зможе попередити будь-які недоліки і захистити ваші інтереси.

У договорі повинні бути вказані всі умови, передбачені чинним законодавством для даного типу угоди. Від грамотності його підготовки і заповнення залежить подальше виконання, дохід від виконання і репутація учасників угоди. Аналіз договору за допомогою кваліфікованого юриста включає в собі ряд дій:

  • аналіз на визначення можливих ризиків;
  • перевірка тексту документа на відповідність чинному законодавству;
  • визначення значних і важливих аспектів угоди, їх відображення в тексті договору;
  • пропозиції щодо оптимізації документа та внесення відповідних поправок.

Зверніть увагу, що якщо в договорі відсутня хоча б одна з істотних умов, він може бути визнаний недійсним. Відповідно до статті 638 Цивільного кодексу України істотними визнаються:

  • умови про предмет угоди;
  • умови, визначені як істотні законом, а також необхідні для укладення договору даного типу;
  • всі умови, на яких наполягає хоч одна зі сторін.

Досвідчений юрист допоможе врахувати всі вимоги чинного законодавства, внести поправки і забезпечити юридичну безпеку документів. Звертайтеся до професіоналів, щоб не втратити час і гроші.

Ціна аналізу договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів Клієнта – від 500 грн.

Залишити заявку можна тут