Аналіз договорів | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Аналіз договорів

ПРАКТИКИ

Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Участь адвоката в допиті Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Виїзд на ПМЖ Оформлення ІПН

Аналіз договорів

Будь-яка угода містить в собі елемент складання договору. Це – одна з найбільш важливих частин торгових відносин на даному етапі розвитку економіки. У діловій сфері правовий аналіз договору – одне з найбільш поширених дій, що допомагають регулювати відносини між партнерами.

Шаблон: швидке рішення проблем або пастка

Створюючи договір, сторони беруть на себе певну відповідальність і обумовлюють всі можливі умови виконання певних дій. У ньому можна встановити умови, що не виходять за межі сучасних нормативно-правових актів. У мережі можна знайти величезну кількість книг, шаблонів і зразків, які допомагають скласти будь-який договір, що значно полегшує роботу з формування угод.

Оформляючи договір за певним зразком, необхідно враховувати вигоду обох партнерів, залишаючись в рамках цивільного кодексу. При цьому такі договори мають кілька особливостей:

  1. Доступ до шаблонів і зразків не гарантує повного висвітлення всіх потрібних нюансів. Ще в період укладення домовленості потрібен аналіз договорів, результатом якого може бути корекція умов співпраці.
  2. Будь-яка ситуація має величезну кількість нюансів і особливостей. Практично однакові договору зі схожими приватними і юридичними особами можуть мати істотні відмінності.

У зв’язку з необхідністю враховувати потреби і вигоду контрагентів, які бажають підтримувати тривалий і вигідну співпрацю, вдаватися до складання шаблонного варіанту договору не варто. Самостійна розробка всіх нюансів дозволить більш точно вказати межі дій сторін, що практично неможливо при оформленні документа шаблонного варіанту.

Для чого потрібен юридичний аналіз договору

Тримати у себе штат юридичного відділу не дуже вигідно в матеріальному плані. У зв’язку з цим, незалежно від розмірів компанії, звичайно ж, набагато зручніше звернутися за допомогою до висококваліфікованої фахівця з аналізу укладених договорів, який візьме на себе:

  • перевірку контрактів на відповідність сучасним вимогам всіма діючими нормативно-правовими актами, що дозволяє завжди триматися в рамках мінливих норм
  • сучасного законодавства;
  • проведення порівняльно-правового аналізу договорів, що дозволяє ліквідувати ризики як юридичної, так і фінансового характеру в період укладення контракту;
  • самостійну розробку умов договору та їх формулювання, відповідну потребам конкретного клієнта;
  • проведення підготовчої роботи при створенні протоколу для внесення розбіжностей;
  • співпраця з обома сторонами договору, необхідне для створення договору, його укладення, проведення змін, контролю за виконанням та розірвання контракту;
  • виявлення особливих умов, які можуть призвести до проблем в період виконання договору;
  • аналіз ефективності договору в правовому аспекті.

Ця тонка робота не може проводитися тими, хто не має відповідної освіти і досвіду. Для проведення даних дій варто звернутися до висококваліфікованих фахівців. Наша компанія готова надати кваліфіковану допомогу в цій справі. На аналіз договору ціна може варіюватися в широкому діапазоні. Вартість наших послуг можна віднести до нижньої цінової категорії, не дивлячись на те, що якість роботи наших співробітників найвищого рівня.

Довірте тонку роботу нам – і ви не раз здивуєтеся вигідності і грамотності своїх договорів.