Оформлення документації для постійного проживання і перебування США | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Оформлення документації для постійного проживання і перебування США

ПРАКТИКИ

Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності Складання зовнішньоекономічного контракту Участь адвоката в допиті Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Послуга із юридичного оформлення документів для виїзду громадян України на постійне місце проживання за кордон Оформлення ІПН

Оформлення документації для постійного проживання і перебування США

Неважливо, з якою метою ви прямуєте в Америку, важливо, щоб заздалегідь у вас на руках був документ, який називається віза в США. Оформлення документів в США – завдання копітка, а сам процес займає кілька етапів, серед яких здача біометричних даних, а також проходження співбесіди. Ми пропонуємо грамотне оформлення віз в США недорого, при цьому в настільки стислі терміни, наскільки це дозволяє процедура.

Чому варто звернутися до професіоналів

Наші фахівці надають допомогу в оформленні візи в США, а також займаються наданням таких послуг:

 • допомагають зібрати документи;
 • консультують протягом усього процесу оформлення документів;
 • дають поради щодо того, як слід спілкуватися на співбесіді і як виглядати;
 • враховують кожну деталь, що дозволяє домогтися бажаного результату.

Наші працівники професійно ставляться до кожного клієнта. При необхідності збираються додаткові документи, яких немає в базовому списку, але вони відіграють важливу роль в історії поїздки. Співробітники запишуть вас на співбесіду в консульство США. Варто зазначити, що для тих громадян, які вже мали на руках американську візу, при цьому робили для неї свої відбитки пальців, подача документів можлива без особистої присутності.

Що слід мати при собі для візи в США

Перед тим як звернутися до фахівців, необхідно упевнитися, що в планах немає імміграційних намірів, і територія США буде покинута, як тільки мета поїздки виконається. У список базових паперів, які слід надати, входять наступні:

 1. Підтвердження про реєстрацію анкети.
 2. Закордонний паспорт.
 3. Чек, що підтверджує оплату консульського збору.
 4. Підтвердження успішного внесення особистих даних для подальшого співбесіди.

Важливо знати, якщо візовий офіцер зажадає додаткові папери, то необхідно буде підтвердити зв’язок з батьківщиною.

Плюси оформлення візи за допомогою професіоналів

Якщо ви бажаєте уникнути негараздів і відмови при складанні візової заяви, то варто звернутися в спеціалізовану компанію. Фахівці нашої компанії мають за спиною величезний стаж роботи, що дозволяє без праці виконувати свою роботу. Професіонали допоможуть в наступних моментах:

 • вибір категорії візи;
 • грамотна реєстрація анкети;
 • підготовка важливого пакету документів;
 • оплата консульського збору;
 • запис в посольство для співбесіди тоді, коли зручно клієнту;
 • підготовка до переговорів з візовим офіцером.

Кожен випадок – індивідуальний, тому ми чітко аналізуємо інформацію про людину. З нами ви зможете скоротити терміни підготовчого процесу, щоб швидко оформити візу.

Термін оформлення документа в США

Віза в США зазвичай оформляється в період від 10 днів до двох тижнів. Як тільки співбесіду закінчиться, то паспорт буде залишений у візового офіцера. Як тільки буде вклеєна віза в США, документ буде відправлений замовнику кур’єром. Якщо ви бажаєте отримати візу в більш стислі терміни, то саме час звернутися за допомогою в спеціалізовану компанію.

Зв’яжіться з нами за вказаними на сайті номерами і повідомте про те, який документ ви хотіли б оформити з нашою участю. Ми надамо професійну консультацію і зробимо все на вищому рівні, щоб ви забули про свої клопоти, а весь процес отримання документу не втомив вас.