Оформлення ІПН | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Оформлення ІПН

ПРАКТИКИ

Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності Складання зовнішньоекономічного контракту Участь адвоката в допиті Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Послуга із юридичного оформлення документів для виїзду громадян України на постійне місце проживання за кордон Оформлення ІПН

Оформлення ІПН

На жаль, не завжди є можливість особисто зайнятися оформленням ідентифікаційного коду, щоб отримати його перший раз або повторно (в разі втрати попередньої картки). Законодавство України передбачає можливість отримання документа через законного представника на підставі довіреності. Якщо часу на відвідування інстанцій немає, а ІПН необхідний, зверніться в «Тацій і Партнери»! Наша юридична компанія занімаетсяn оформленням ІПН для фізичних осіб за дорученням, послуга займає не більше тижня по часу, і це – відмінний вихід для зайнятих людей.

Навіщо потрібна картка платника податків

Оформлення ідентифікаційного номера – одна з тих процедур, без якої не обійдеться сучасний громадянин України. Картка платника податків – важливий документ, необхідний практично в будь-якій сфері життя. Більшість співвітчизників легковажно ставляться до його наявності, але ж без ІПН неможливо: він необхідний в банках, при вступі на навчання, при оформленні величезної кількості документів і паперів.

У яких сферах цей документ необхідний:

  • банківські послуги (відкриття рахунку, отримання кредиту);
  • отримання матеріальної соц. допомоги від держави;
  • надходження на навчання, роботу;
  • оформлення нового паспорта, закордонного паспорта, ID-карти, безлічі інших офіційних документів;
  • подача заяв в ЗАГС;
  • сплата податків, в тому числі гос. мит для оформлення інших документів.

Які документи потрібні для оформлення ІПН

Найчастіше картку платника податків видають у відділеннях Державної фіскальної служби за місцем постійного проживання (т. Е. Там, де ви прописані). Але за законом реєстр платників податків єдиний, і отримати свій ІПН ви можете в будь-якому відділенні. Це зручно для тих, хто не має постійної прописки, наприклад, якщо ви тимчасово живете в іншому місті і не ставали на облік. Щоб самому не витрачати час на відвідування податкової та бюрократичні перешкоди, зверніться в «Тацій і Партнери».

Для успішного виконання послуги необхідні наступні документи:

  • скан всіх сторінок паспорта (якщо ІПН отримуєте на себе);
  • скан свідоцтва про народження (якщо необхідно буде укласти ІПН дитині;
  • довіреність на співробітників юридичної компанії «Тацій і Партнери».

При отриманні ідентифікаційного коду в перший раз необхідно заповнити облікову картку. Цей папір є заявою на оформлення ІПН, але при наявності довіреності її заповнять наші співробітники.

Якщо ви вже отримували картку платника податків, але втратили її, також знадобиться заповнити заяву (що зробить наш співробітник). В цьому випадку отримання документа простіше, адже інформація вже є в єдиному реєстрі, але на терміни це ніяк не відбивається.

Термін оформлення ІПН

Всіх клієнтів хвилює, як довго буде оформлятися ідентифікаційний номер? У повсякденному житті часто необхідно отримати його якомога швидше. Наприклад, якщо від наявності картки залежить оформлення паперів в банку, повторне отримання паспорта або ID-карти.

Закон України чітко регулює питання щодо термінів отримання ІПН. При подачі заяви за місцем проживання в районний відділ УКРІНФОРМ оформляти картку зобов’язані не довше 5 робочих днів. Іноді цей термін скорочується. Тут все залежить від завантаженості органу.

У «Тацій і Партнери» гарантують якомога швидше вирішити питання з видачею документа, щоб не затримувати клієнтів, так що термін оформлення ІПН не займе занадто багато часу, і ви оперативно отримаєте свої документи. Отримавши картку, ми відправимо документ рекомендованим листом в будь-яке місто України. Зв’яжіться з менеджерами «Тацій і Партнери», щоб уточнити ваші запитання!