Новини юридичної компанії в Харкові "Тацій і Партнери"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Реєстрація ФОП

Реєстрація ФОП

Якщо вам необхідні послуги з реєстрації підприємців, то найкраще звернутися в спеціалізовану компанію, яка зробить все на вищому рівні. Для тих, хто зовсім не обізнаний в даній сфері, допомога в реєстрації стане справжнім порятунком і можливістю позбутися зайвої тяганини і проблем.

Реєстрація бізнесу в Україні: особливості процесу

Люди, які хоча б один раз стикалися з необхідністю зареєструвати особистий бізнес, точно знають, наскільки цей процес складний і як багато часу забирає. Потрібно чимало часу на збір документів, після чого починається етап очікування відповіді від компетентних державних установ.

Цей процес може вдвічі ускладнитися, тому що далеко не кожен власник підприємства обізнаний в тонкощах галузі права, відповідно, може здійснювати непотрібні дії, які віднімають дорогоцінний час і ускладнюють отримання документа. Щоб бажаний акт реєстрації виявився в руках власника, а зареєструвати ФОП можна було швидко, довіряти процес слід професіоналам.

Реєстрація ПП в Україні: допомога професіоналів зі стажем

Перерахованих вище процесів уникнути неможливо, але є прекрасна можливість прискорити всі процедури, замовивши допомогу фахівця. Спеціаліст, завдяки накопиченому досвіду, впорається з юридичними завданнями будь-якої складності за максимально стислий період часу. Якщо ви звернулися в нашу компанію, то гарантовано отримуєте:

  • швидке вирішення всіх правових складнощів і питань;
  • можливість не метушитися і приймати мінімальну участь в процесі, при цьому довірити все професіоналам зі стажем;
  • повний пакет документів і грамотне юридичне оформлення паперів;
  • довірче співробітництво, консультування в міру необхідності;
  • супровід процесу реєстрації, допомогу в зборі документів для реєстрації ПП.

Важливо! Пам’ятайте, що всі заяви слід заповнювати українською мовою.

Важливі папери для процесу реєстрації особистого бізнесу

Важливо розібратися, які документи потрібні, щоб оформлення бізнесу протікало успішно. Список паперів виглядає наступним чином:

  • заповнена картка на реєстрацію ФОП за формою номер 10. У картку входить така інформація, як контакти підприємця, адреса, а також вид планованої діяльності;
  • заяву про обрання спрощеної системи оподаткування, а також реєстраційну заяву щодо добровільної реєстрації платником податку на додану вартість (якщо це необхідно);
  • паспорт, а також довідка про присвоєння ІПН майбутнього підприємця;
  • довіреність на уповноважену особу, якщо використовуються послуги спеціалізованої компанії.

Наша компанія пропонує вигідні умови співпраці і демократичні ціни на послуги юристів. Якщо ви запланували реєстрацію свого бізнесу, то ми станемо вашим надійним провідником в сфері ділового законодавства. Щоб замовити послуги професіонала, телефонуйте за вказаними на сайті номерами. При виникненні питань фахівці проконсультують вас, дадуть слушну пораду. Позбавтеся від зайвого клопоту і переживань, довірте тонкощі реєстрації ПП в Україні нашої компанії, і ви неодмінно залишитеся задоволені співпрацею з нами.