Реєстрація ТМ | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Реєстрація ТМ

ПРАКТИКИ

Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності Складання зовнішньоекономічного контракту Участь адвоката в допиті Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Послуга із юридичного оформлення документів для виїзду громадян України на постійне місце проживання за кордон Оформлення ІПН

Реєстрація ТМ

Виготовлення та продаж товарів в промислових масштабах без реєстрації підприємства і товарів - злочин. Не варто ризикувати своїм фінансовим становищем і свободою за ілюзорне відчуття благополуччя. Тим, хто бажає створити виробниче підприємство, необхідно провести процедуру, яка називається «реєстрація торгової марки».

Види і вартість реєстрації торгової марки

Якою б не була продукція, реєстрацію ТМ проводять за єдиною схемою. Результатом є отримання підприємцем або юридичною особою спеціального свідоцтва.

Залежно від виду, умов збуту готової продукції, визначається і ціна реєстрації торгової марки. Оформлення реєстрації на товар, який буде представлений лише на внутрішньому ринку країни, коштує дешевше свідоцтва міжнародного зразка.

За часом оформлення і проведення процедури в Україні реєстрація буває:

  • стандартна, час оформлення якої становить від 15 до 16 місяців;
  • прискорена, весь процес якої займає 7-7.5 місяців.

Як і в інших сферах, прискорений вид процедури коштує значно більше.

Правила реєстрації торгової марки

Вирішивши створити свою торгову марку, зверніть увагу на кілька порад від фахівців, які допоможуть вам пройти процедуру легше і швидше:

  • Провести реєстрацію торгової марки в Україні можна лише в разі повної її унікальності. Назва, логотип та інші елементи повинні бути неповторними, при цьому не змішуватися з уже наявними в регістрі. Якщо в країні зареєстрована хоч одна компанія з аналогічними даними і подібною продукцією, вашу ТМ не зареєструють.
  • Перед тим як приступати до реєстрації торгової марки на фізичну особу, проведіть підготовчу роботу. Звернувшись до відкритого реєстру, уточніть наявність аналогічних вашої компаній ТМ, перевірте ті ж дані в списках, поданих на реєстрацію, або подібну базу міжнародного реєстру. Ця копітка робота дозволить вам зберегти велику кількість часу. Подавши неперевірену заявку, ви ризикуєте через певний часовий відрізок отримати відмову.
  • Не поспішайте подавати заявку на реєстрацію самостійно. Справа в тому, що процедура має свої тонкощі, через що більшість із них заявок, поданих недосвідченим прохачем, не задовольняється. Прийміть допомогу фахівців, які займаються захистом права власності матеріального і інформаційного напряму. Захистіть свої ідеї, звернувшись до надійних партнерів.

Пам'ятайте! Не варто забувати про те, що найменші помилки можуть привести до відмови і втрати дорогоцінного часу.

До кого звернутись

Допомога в проведенні реєстрації торгової марки, бренду можуть надати фахівці в галузі правових відносин. До найбільш досвідченим організаціям такого плану відноситься і наша компанія.

Наші співробітники провели величезну кількість процедур реєстрації ТМ для компаній різного напрямку діяльності. Їх робота проходить на високому рівні, при цьому завжди допомагає клієнтам знайти свою нішу в економіці країни. Ми надаємо допомогу на всіх етапах, починаючи від вибору вірного слова для назви, логотипу і закінчуючи супроводом документації в процесі розгляду заявки на реєстрацію.

Процедура реєстрації торгової марки - дуже важливий етап. Використання логотипу або назви незареєстрованого бренду може привести до відчутних штрафів і заборон на підприємницьку діяльність. З нами ви зможете захистити себе!

Вартість послуги - від 9000 грн.