Реєстрація ТМ | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Реєстрація ТМ

ПРАКТИКИ

Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Участь адвоката в допиті Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Виїзд на ПМЖ Оформлення ІПН

Реєстрація ТМ

Виготовлення та продаж товарів в промислових масштабах без реєстрації підприємства і товарів – злочин. Не варто ризикувати своїм фінансовим становищем і свободою за ілюзорне відчуття благополуччя. Тим, хто бажає створити виробниче підприємство, необхідно провести процедуру, яка називається «реєстрація торгової марки».

Види і вартість реєстрації торгової марки

Якою б не була продукція, реєстрацію ТМ проводять за єдиною схемою. Результатом є отримання підприємцем або юридичною особою спеціального свідоцтва.

Залежно від виду, умов збуту готової продукції, визначається і ціна реєстрації торгової марки. Оформлення реєстрації на товар, який буде представлений лише на внутрішньому ринку країни, коштує дешевше свідоцтва міжнародного зразка.

За часом оформлення і проведення процедури в Україні реєстрація буває:

  • стандартна, час оформлення якої становить від 15 до 16 місяців;
  • прискорена, весь процес якої займає 7-7.5 місяців.

Як і в інших сферах, прискорений вид процедури коштує значно більше.

Правила реєстрації торгової марки

Вирішивши створити свою торгову марку, зверніть увагу на кілька порад від фахівців, які допоможуть вам пройти процедуру легше і швидше:

  • Провести реєстрацію торгової марки в Україні можна лише в разі повної її унікальності. Назва, логотип та інші елементи повинні бути неповторними, при цьому не змішуватися з уже наявними в регістрі. Якщо в країні зареєстрована хоч одна компанія з аналогічними даними і подібною продукцією, вашу ТМ не зареєструють.
  • Перед тим як приступати до реєстрації торгової марки на фізичну особу, проведіть підготовчу роботу. Звернувшись до відкритого реєстру, уточніть наявність аналогічних вашої компаній ТМ, перевірте ті ж дані в списках, поданих на реєстрацію, або подібну базу міжнародного реєстру. Ця копітка робота дозволить вам зберегти велику кількість часу. Подавши неперевірену заявку, ви ризикуєте через певний часовий відрізок отримати відмову.
  • Не поспішайте подавати заявку на реєстрацію самостійно. Справа в тому, що процедура має свої тонкощі, через що більшість із них заявок, поданих недосвідченим прохачем, не задовольняється. Прийміть допомогу фахівців, які займаються захистом права власності матеріального і інформаційного напряму. Захистіть свої ідеї, звернувшись до надійних партнерів.

Пам’ятайте! Не варто забувати про те, що найменші помилки можуть привести до відмови і втрати дорогоцінного часу.

До кого звернутись

Допомога в проведенні реєстрації торгової марки, бренду можуть надати фахівці в галузі правових відносин. До найбільш досвідченим організаціям такого плану відноситься і наша компанія.

Наші співробітники провели величезну кількість процедур реєстрації ТМ для компаній різного напрямку діяльності. Їх робота проходить на високому рівні, при цьому завжди допомагає клієнтам знайти свою нішу в економіці країни. Ми надаємо допомогу на всіх етапах, починаючи від вибору вірного слова для назви, логотипу і закінчуючи супроводом документації в процесі розгляду заявки на реєстрацію.

Процедура реєстрації торгової марки – дуже важливий етап. Використання логотипу або назви незареєстрованого бренду може привести до відчутних штрафів і заборон на підприємницьку діяльність. З нами ви зможете захистити себе!