Реєстрація торгової марки | Юридичнi та адвокатськi послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Реєстрація торгової марки

ПРАКТИКИ

Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Участь адвоката в допиті Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Виїзд на ПМЖ Оформлення ІПН

Реєстрація торгової марки

Реєстрація торгової марки необхідна для отримання домену .ua, а також захисту своїх товарів та послуг, що виробляються і надаються на території України, від конкурентів. Зробити це може як фізична, так і юридична особа шляхом подання відповідної заяви.

Допомога юриста в процесі реєстрації торгової марки – це комплекс робіт, який спрямований на:

  • Перевірка. Юрист перевіряє знак на відповідність вимогам законодавства, а потім виконує актуальний пошук на дату подачі.
  • Реєстрація. Юрист складає заявку на реєстрацію торгової марки в Укрпатенті, відповідає на питання відомств, супроводжує процедуру, а потім видає вам свідоцтво.
  • Захист. При необхідності юрист може здійснити моніторинг заявок на схожі торгові марки та допомогти в досудовому порядку врегулювати відносини з порушниками.

Вартість реєстрації варіюється в залежності від кількості заявників, кольорового або чорно-білого виконання торгової марки, кількості класів товарів і послуг (МКТП), а також терміну реєстрації. Оскільки процедура реєстрації торгової марки проходить в кілька етапів і вимагає від підприємця певних юридичних знань, ми рекомендуємо скористатися допомогою юриста. Кваліфікована юридична допомога виключить допущення помилок, а також значно заощадить ваш особистий час.

Ціна реєстрації торгової марки – від 10 000 грн.

Залишити заявку можна тут