Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів | Юридичнi та адвокатськi послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів

ПРАКТИКИ

Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності Складання зовнішньоекономічного контракту Участь адвоката в допиті Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Послуга із юридичного оформлення документів для виїзду громадян України на постійне місце проживання за кордон Оформлення ІПН

Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів

Правоохоронні та інші контролюючі органи мають право запросити інформацію в письмовій формі, а також вимагати надання речей, документів, відомостей, висновків та різних актів. Після отримання подібного запиту багатьох цікавить відразу кілька питань: чим може бути викликаний подібний інтерес, та як правильно скласти відповідь. Розібратися в цих непростих моментах допоможе досвідчений юрист.

Перше, що варто враховувати – в законодавстві не встановлено обов'язок надавати що-небудь у відповідь на запит. Ваша відповідь на запит здійснюється виключно в добровільному порядку. Якщо ви з ряду причин приймаєте рішення у відмові надання інформації, важливо не просто проігнорувати прохання правоохоронних або інших контролюючих органів, а скласти грамотну і аргументовану відповідь. Відповідно, якщо ви вирішуєте надати відомості або речі, юрист допоможе зробити це правильно, з дотриманням всіх законодавчих норм і з урахуванням ваших прав.

Якщо законність подібних вимог викликає сумніви, юрист допоможе з'ясувати, чи відповідає запит вимогам за формою та змістом. Особлива увага звертається на такі нюанси, як:

  • наявність бланка правоохоронного органу або його штамп у верхньому лівому куті паперу;
  • вказівка вихідного номера і дати запиту;
  • вказівка номера та дати кримінального провадження;
  • вказівка повного найменування посади, прізвища та ініціалів слідчого, його чіткий підпис. Без останнього запит сміливо визнається недійсним. Підпис іншої оперуповноваженої особи неприпустимий.

Скласти грамотну відповідь на запит правоохоронних органів самостійно досить складно. Скористайтеся допомогою досвідченого юриста, щоб захистити свої права і бути впевненим у безпеці.

Ціна складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів – від 2000 грн.

Залишити заявку можна тут