Складання різних договорів для юридичних осіб у Харкові | Юридичні та адвокатські послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Складання різних договорів

ПРАКТИКИ

Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Участь адвоката в допиті Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Виїзд на ПМЖ Оформлення ІПН

Складання різних договорів

Ви можете втратити дорогоцінний час, якщо будете допускати помилки при самостійному складанні різних договорів – будь-який недолік може стати приводом для часткового або повного виправлення паперу. Щоб подібного не відбувалося, скористайтеся послугою для фізичних осіб-складання різних договорів. Досвідчені юристи та адвокати розкажуть, як грамотно підготувати папери, допоможуть із заповненням і оформленням.

Найчастіше фізичні особи стикаються з необхідністю складання таких договорів, як:

  • Договір купівлі-продажу;
  • Про придбання майна в оренду;
  • На надання платних послуг;
  • Міни або дарування;
  • Договір з банком на різні фінансові операції або відносини;
  • Трудова угода;
  • Договір страхування життя, майна, відповідальності.

Будь-який договір має чітку структуру і вимоги за змістом: преамбула, основна, заключна частина. Юрист допоможе заповнити документи без помилок, а також підкаже, яких норм слід дотримуватися при укладанні будь-якої угоди.

Як видно, практично кожна побутова сфера життя вимагає від людини юридичної підкованості. Але якщо немає часу розбиратися в правах і нормах, а потрібно швидко і грамотно скласти один з перерахованих вище договорів, звертайтеся до фахівців «Тацій та Партнери».

Залишити заявку можна тут