Складання зовнішньоекономічного контракту | Юридичнi та адвокатськi послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Складання зовнішньоекономічного контракту

ПРАКТИКИ

Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності Складання зовнішньоекономічного контракту Участь адвоката в допиті Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Виїзд на ПМЖ Оформлення ІПН

Складання зовнішньоекономічного контракту

Зовнішньоекономічний контракт (договір) – документ, до формування та складання якого необхідно підходити вкрай уважно. Досвідчені юристи компанії «Тацій та Партнери» допоможуть грамотно підготувати документи, щоб уникнути будь-які санкції на порушення валютного законодавства. При допущенні помилок і неточностей у формулюванні тексту документа юридична особа може зіткнутися з проблемами з банком, митницею, податковою і самим контрагентом (покупцем).

Запобігти будь-які можливі складнощі допоможуть юристи компанії «Тацій та Партнери». Спеціаліст врахує всі основні положення, які відіграють ключову роль у зовнішньоекономічному контракті:

  • мова контракту;
  • номер, дата, місце підписання;
  • структура контракту;
  • предмет договору;
  • ціна і сума, умови платежу;
  • термін поставки;
  • умови приймання товару за якістю та кількістю;
  • форс-мажорні ситуації.

Вся вищеперелічена інформація повинна бути відображена в тексті договору. Так ви отримуєте гарантії в разі невиконання контрагентом умов угоди. Юрист допоможе поставити контракт на облік в банку, який пізніше присвоює документу унікальний номер. Довіряйте свій бізнес професіоналам-звертайтеся за кваліфікованою допомогою до фахівців компанії «Тацій та Партнери».

Вартість послуги – від 2000 грн.

Залишити заявку можна тут