Складання зовнішньоекономічного контракту | Юридичнi та адвокатськi послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Складання зовнішньоекономічного контракту

ПРАКТИКИ

Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності Складання зовнішньоекономічного контракту Участь адвоката в допиті Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Послуга із юридичного оформлення документів для виїзду громадян України на постійне місце проживання за кордон Оформлення ІПН

Складання зовнішньоекономічного контракту

Зовнішньоекономічний контракт (договір) – документ, до формування та складання якого необхідно підходити вкрай уважно. Досвідчені юристи компанії «Тацій та Партнери» допоможуть грамотно підготувати документи, щоб уникнути будь-які санкції на порушення валютного законодавства. При допущенні помилок і неточностей у формулюванні тексту документа юридична особа може зіткнутися з проблемами з банком, митницею, податковою і самим контрагентом (покупцем).

Запобігти будь-які можливі складнощі допоможуть юристи компанії «Тацій та Партнери». Спеціаліст врахує всі основні положення, які відіграють ключову роль у зовнішньоекономічному контракті:

  • мова контракту;
  • номер, дата, місце підписання;
  • структура контракту;
  • предмет договору;
  • ціна і сума, умови платежу;
  • термін поставки;
  • умови приймання товару за якістю та кількістю;
  • форс-мажорні ситуації.

Вся вищеперелічена інформація повинна бути відображена в тексті договору. Так ви отримуєте гарантії в разі невиконання контрагентом умов угоди. Юрист допоможе поставити контракт на облік в банку, який пізніше присвоює документу унікальний номер. Довіряйте свій бізнес професіоналам-звертайтеся за кваліфікованою допомогою до фахівців компанії «Тацій та Партнери».

Вартість послуги – від 2000 грн.

Залишити заявку можна тут