Участь адвоката в допиті для юридичних осіб у Харкові | Юридичні та адвокатські послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Участь адвоката в допиті

ПРАКТИКИ

Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності Складання зовнішньоекономічного контракту Участь адвоката в допиті Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Послуга із юридичного оформлення документів для виїзду громадян України на постійне місце проживання за кордон Оформлення ІПН

Участь адвоката в допиті

Допит – один з головних етапів слідчої дії. Адвокат під час участі в допиті уважно стежить за тим, щоб він проходив в рамках чинного законодавства, а його підзахисний не був схильний до фізичного і психологічного тиску.

Допит може проходити з усіма учасниками кримінального процесу – свідками, потерпілим і постраждалим. Кожен з них має право на правову допомогу адвоката, який може бути присутнім при слідчій дії після попередньої консультації з клієнтом. Крім правової допомоги, адвокат надає моральну підтримку, підзахисний відчуває себе впевненіше, а значить, не стане жертвою емоцій і психологічного тиску.

Участь адвоката в допиті допоможе ще й в тому випадку, коли виникають ситуації, при яких потерпілий або свідок стає підозрюваним. Щоб подібного не сталося, адвокат уважно аналізує ситуацію, розуміючи, для чого був запрошений той чи інший учасник слідчої дії.

Для захисту і відстоювання своїх прав під час допиту звертайтеся до досвідченого і кваліфікованого адвоката. Це допоможе вам довести свою правоту і зберегти свободу.

Залишити заявку можна тут