Участь у переговорах при укладанні договорів | Юридичнi та адвокатськi послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Участь у переговорах при укладанні договорів

ПРАКТИКИ

Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності Складання зовнішньоекономічного контракту Участь адвоката в допиті Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Послуга із юридичного оформлення документів для виїзду громадян України на постійне місце проживання за кордон Оформлення ІПН

Участь у переговорах при укладанні договорів

Будь-який вид професійної діяльності, а часто і вирішення побутових питань вимагає проведення переговорів та укладення договорів: продаж рухомого і нерухомого майна, комунікація з партнерами або колегами, вирішення сімейних питань. Щоб угода пройшла вдало, а всі документи відповідали чинному законодавству, запросіть на переговори досвідченого юриста.

Участь в переговорах при укладанні договорів проходить в кілька етапів, кожен з яких виконує певні функції:

  1. Підготовчий етап необхідний для встановлення місця зустрічі з контрагентом, формування списку учасників переговорів. Необхідно проговорити і врахувати інтереси всіх сторін.
  2. Етап узгодження передбачає уточнення порядку проведення переговорів, обговорення ключових моментів зустрічі, узгоджується приблизний час і необхідність перерв.
  3. Обговорення. Сторони висувають пропозиції, обговорюються розбіжності, а юрист пропонує шляхи їх вирішення. Момент попереднього обговорення вкрай важливий для майбутніх переговорів і укладення угоди – він допоможе значно заощадити час на врегулювання суперечок, і прийняти рішення з «холодним» розумом без зайвої емоційності.
  4. Захист інтересів. Сторони висувають свої вимоги, юрист перевіряє їх законність, обговорюється їх прийнятність для всіх учасників переговорів.

Запросіть юриста для забезпечення фінансової та юридичної безпеки переговорів і процесу укладення угоди, а також для точної відповідності документів законодавчим нормам. Навіть мінімальні помилки у формулюваннях можуть зіграти проти вас!

Ціна участі в переговорах при укладанні договорів – від 1000 грн./година.

Залишити заявку можна тут