Усна консультація для юридичних осіб у Харкові | Юридичні та адвокатські послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Усна консультація

ПРАКТИКИ

Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності Складання зовнішньоекономічного контракту Участь адвоката в допиті Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Послуга із юридичного оформлення документів для виїзду громадян України на постійне місце проживання за кордон Оформлення ІПН

Усна консультація

Деякі спірні правові питання клієнт може вирішити самостійно вже після першої усної юридичної консультації. Досвідчений юрист або адвокат детально відповість на всі питання, що цікавлять, дасть рекомендації по тактиці дій в тій чи іншій ситуації, а значить, допоможе вирішити спір грамотно та швидко.

Усна юридична консультація для фізичних осіб може знадобитися в таких випадках, як:

  • Необхідність здійснення угоди. Якщо ви плануєте укладати угоду купівлі-продажу, орендних відносин, договору позики, то варто отримати консультацію юриста, в процесі якої він розповість про правила, необхідні документи, можливі ризики і варіанти їх виключення.
  • Суперечка з іншою фізичною особою. Під час звернення до юриста Ви зможете прояснити права обох сторін, щоб зрозуміти, хто правий, а хто – порушує чинне законодавство. Юрист підкаже шляхи вирішення конфлікту з позитивним результатом для клієнта.
  • Порушення прав клієнта. Якщо ваші права були порушені приватною або державною організацією, і ви не знаєте, яку тактику дій вибирати, звертайтеся до юриста. Він допоможе зрозуміти, як вести себе далі, які документи підготувати і як грамотно і делікатно вийти з ситуації, що склалася.

Якщо вам необхідна усна юридична консультація, і ви хочете, щоб вона пройшла максимально продуктивно, рекомендуємо скористатися наступними порадами з підготовки до зустрічі з фахівцем:

  • Чітко і повно сформулюйте своє питання, щоб юрист розумів, яку конкретно інформацію ви хочете отримати;
  • Не приховуйте ніяких обставин з питання, навіть якщо у ситуації, що виникла є ваша вина. Знання і облік всіх нюансів – найважливіша умова для грамотного вирішення проблеми. При цьому, будьте впевнені, що інформація, отримана юристом в процесі співпраці з клієнтом, не підлягає розголошенню;
  • Надайте матеріали та документи, які мають відношення до справи;
  • Не забудьте повідомити юриста про те, що раніше ви зверталися з даним питанням в правоохоронні органи або наглядові інстанції.

Хороша підготовка клієнта і досвід фахівців «Тацій та Партнери» – ідеальний тандем для вирішення будь-яких правових питань.

Залишити заявку можна тут