Виїзд на ПМЖ | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для фізичних осіб / Виїзд на ПМЖ

ПРАКТИКИ

Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Участь адвоката в допиті Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Складання різних договорів Письмова консультація Усна консультація Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Реєстрація торгової марки Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів клієнта Участь у переговорах при укладанні договорів Оформлення документації для постійного проживання і перебування США Реєстрація ТМ Реєстрація ФОП Аналіз договорів Виїзд на ПМЖ Оформлення ІПН

Виїзд на ПМЖ

Для жителів України, які бажають залишити батьківщину і перебратися на постійне місце проживання в інші країни, завжди гостро стоїть питання оформлення документів. Зібрати необхідний пакет паперів, впоравшись з колами бюрократичного пекла, – нелегке завдання. Набагато комфортніше вирішувати подібні питання не самостійно, а за допомогою досвідчених професіоналів у цій галузі. Юристи компанії «Тацій і Партнери» з готовністю допоможуть зробити вамвиезд на ПМЖ, взявши на себе всі тонкощі і нюанси роботи з оформлення документо.

Виїжджаємо з України на постійне місце проживання за допомогою «Тацій і Партнери»

Еміграція – вельми тонкий процес, в якому не завжди виходить передбачити всі підводні камені. Законодавство більшості зарубіжних країн разюче відрізняються від українських. Крім того, не знаючи чужої мови в належній мірі, нелегко розібратися в нюансах, від яких часто залежить успіх еміграції. Якщо ви плануєте отримати виїзд за кордон на постійне місце проживання, вам краще покластися на фахівців, які вже мають досвід в даній сфері. У компанії «Тацій і Партнери» працюють саме такі юристи.

Ми допомагаємо в наступному:

 • зібрати необхідні документи;
 • залагодити нюанси, що заважають вам або членам вашої сім’ї зробити виїзд на ПМЖ в іншу країну;
 • здійснити вихід з громадянства України, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном;
 • подати повний пакет документів в міграційну службу, щоб вирішити питання виїзду з України на постійне місце проживання в найкоротші терміни.

Вартість послуг обговорюється індивідуально в залежності від необхідного фронту робіт. У всякому разі, ви опинитеся задоволені нашими цінами, а також уважним підходом до кожної ситуації і кожного клієнта.

Чому необхідно довірити процедури виїзду на ПМЖ юристам

Дозвіл на виїзд – документ, видатний громадянам України, які проживають в інших країнах на законній підставі. Без нього ви не зможете оформити посвідку на проживання або громадянство іншої країни. Але як часто буває, не всі наші співвітчизники можуть дозволити собі на кілька місяців повернутися назад в Україну. Робота або навчання не можуть бути залишені на довгий термін, поки ви будете залагоджувати питання по виїзду в рідній країні.

Зручно довіряти процес таким досвідченим юристам, як в «Тацій і Партнери». Ми знаємо, що потрібно для успішного отримання виїзду на ПМЖ за кордон. Ми допомагаємо вирішити цю задачу без особистої присутності: документи подаються за дорученням. Співпрацюючи з нами, ви будете спокійні і отримаєте гарантований результат в найкоротші терміни.

Які документи потрібні для процедури

Оформлення виїзду на ПМЖ – процес довгий, при цьому він вимагає великого пакета документів. Ми перевіряємо кожен з них на відповідність вимогам міграційної служби. Також кожного клієнта ми перевіряємо на наявність підстав для відмови у видачі дозволу на виїзд.

Для виїзду на ПМЖ подаються такі документи:

 • паспорт і закордонний паспорт;
 • квитанція про оплату мита за адміністративну послугу;
 • заяву за зразком;
 • свідоцтво про народження;
 • заяви про відсутність матеріальних претензій від ваших батьків або подружжя;
 • комплект довідок (з місця роботи, з податкової, військкомату);
 • свідоцтво про народження.

Документів величезна кількість. В індивідуальних випадках список може змінюватися. Якщо ви виїжджаєте разом з дитиною, при цьому оформляєте документ на нього, додатково знадобиться згода дитини на виїзд, його свідоцтво про народження, заяви другого з батьків або опікуна про згоду на процедуру.

Також ми допоможемо оформити довіреність, за якою співробітники компанії зможуть вирішувати всі пов’язані з отриманням дозволу питання. Так що, щоб не потрапити в халепу, звертайтеся в «Тацій і Партнери». З нами отримати дозвіл на виїзд легко і зручно!