Новини юридичної компанії в Харкові "Тацій і Партнери"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Електронний підпис

Електронний підпис

Найкращий спосіб захистити інформацію – це мати особисту електронний цифровий підпис. Такий вид підпису є цілий комплекс апаратно-програмних інструментів, який розрахований на ідентифікацію користувача під час здійснення юридичних дій. Щоб оформлення ЕЦП не стало для вас проблемою, і ви могли зробити це без клопоту, варто довірити процес досвідченим професіоналам нашої компанії. Завдяки багатому стажу роботи, наші фахівці прискорять процес оформлення ЕЦП, і вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на вникання в незнайому вам сферу.

Оформлення ЕЦП для фізичних осіб: перелік документів

Щоб без тяганини і зайвої суєти отримати кваліфіковану електронний підпис, вам знадобляться наступні важливі папери:

  • документ, що засвідчує особу;
  • копії установчих документів компанії;
  • інші папери, список яких надає засвідчує установа.

Оформлення електронного цифрового підпису для юридичних осіб: важливі поради

Візьміть на замітку базові поради, які полегшать процес оформлення ЕЦП. Враховуйте такі важливі моменти:

  1. Визначтеся з тим, для якої мети вам необхідна ЕЦП. Наприклад, комусь підпис потрібен для прийняття участі в електронних торгах або аукціоні. Пам’ятайте, що немає такого підпису, яка підходила б під будь-який випадок. Саме тому для кожної ситуації застосовуються певна цифровий підпис і ключі певного виду.
  2. Довіряйте процес оформлення ЕЦП досвідченим фахівцям, які мають право надавати послуги фізичним та юридичним особам. У нашій компанії вам нададуть підпис будь-якого виду, який вам необхідний. Для тих, хто планує здійснювати операції на певній торговому майданчику, не зайвим буде дізнатися, сертифікат якого представництва допускається.
  3. Якщо ви бажаєте отримати більше одного сертифіката, то слід заздалегідь попередити про це професіоналів, які надають допомогу в оформленні ЕЦП. Так ви зможете без праці позбавити себе від затримок під час процесу оформлення підпису.
  4. Оформлення електронного цифрового підпису для юридичних осіб має на увазі підготовку цілої низки документів. Для фізичної особи в обов’язковому порядку потрібно паспорт, а юридичній особі важливо буде надати копії установчих документів та довіреність на особу, яка оформляє на себе сертифікат ключа.
  5. Підготовлені документи можна надати особисто або зробити це дистанційно.

Як замовити оформлення ключа ЕЦП?

Якщо ви вже точно знаєте, яка цифровий підпис вам необхідна, то саме час звернутися за допомогою в нашу компанію. Ми надаємо послуги з оформлення кваліфікованої електронного підпису, при цьому робимо все можливе, щоб наш клієнт отримав замовлену підпис протягом короткого періоду часу. При виникненні питань ми консультуємо клієнта, даємо слушні поради. Щоб замовити послугу, достатньо зателефонувати за вказаним на сайті номером і повідомити про те, який підпис потрібно саме вам. Співробітники компанії оперативно відреагують на що надходить дзвінок і незабаром почнуть працювати над оформленням ЕЦП в максимально короткі терміни.