Новини юридичної компанії в Харкові "Тацій і Партнери"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Продаж бізнесу

Продаж бізнесу

Як відомо, бізнес не терпить емоцій, а тому продаж або купівлю бізнесу слід здійснювати в спокійній обстановці без впливу зовнішніх факторів. Наша компанія надає юридичні послуги з продажу бізнесу. У нас кожен фахівець – це професіонал з величезним стажем роботи, навичками і вміннями виходити з будь-якої складної ситуації. Якщо ви зацікавлені в юридичному супроводі продажу бізнесу, то ми готові надати вам цю послугу на вищому рівні.

Особливості послуги з супроводу бізнесу

Якщо ви звернулися за допомогою в нашу компанію, то можете розраховувати на здійснення продажу власних об’єктів фінансового доходу без ризиків. Необхідно пам’ятати, що кожен продавець так чи інакше знаходиться в ризику, при цьому пов’язаний цей ризик з наступними моментами:

  • можлива передача інформації, яка має цінність уявним покупцям;
  • можлива втрата права власності на об’єкти продажу;
  • ризик неповного здійснення зобов’язань щодо сплати;
  • різні варіанти шахрайських дій.

Завдяки фахівцям нашої компанії, ви зможете без праці уникнути перерахованих вище ризиків. З нами ви гарантовано здійсните захист майнових інтересів приватного бізнесу.

Що отримують наші клієнти, укладаючи договір на послуги з продажу бізнесу?

Клієнт, який довірив процес продажу власного майна нашим професіоналам, може розраховувати на:

  • готовий пакет документів;
  • грамотний аналіз інформації і ретельний збір відомостей;
  • професійну презентацію вашого бізнесу для потенційних покупців;
  • проведення переговорів, покладаючись на умови проведення угоди;
  • конфіденційність всіх процесів.

Пам’ятайте, що процес продажу бізнесу має свої особливості. На відміну від покупки бізнесу в продажу дивитися на вас і вивчати всі деталі вашої пропозиції буде покупець. Перед тим як почати продаж бізнесу, важливо грамотно підготувати його до продажу. Професіонали нашої компанії допоможуть вам зауважити недоліки в своєму бізнесі, при цьому своєчасно їх виправити до моменту продажу. Завдяки фахівцям, недоліки не впливають на вартість бізнесу і не знижують його вартість.

Наступний етап – оцінка реальної вартості вашого бізнесу, покладаючись на стандарти оцінки бізнесу. Професіонали дадуть вам документ з висновком про оцінку. Ви, завдяки цьому, зможете позбавити себе від подальших суперечок щодо вартості.

Якщо ви хочете знайти гідного покупця, то саме час звернутися за допомогою до наших фахівців. Телефонуйте за вказаною на сайті номеру і повідомляйте, яку допомогу ви хотіли б отримати. Ми консультуємо наших клієнтів і даємо корисні поради протягом всього процесу угоди.