Продаж бізнесу | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Продаж бізнесу

ПРАКТИКИ

Абонентське обслуговування Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Підготовка та здійснення угод по «злиттю і поглинанню компаній» Правовий аудит документації підприємства Підготовка документів та супровід юридичних осіб при реєстрації змін до статутних документів Реєстрація ФОП/юридичної особи Усна консультація Розробка антирейдерської стратегії Здійснення правового аудиту підприємства з метою захисту від рейдерства Участь у переговорах при укладанні договорів Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів Клієнта Складання зовнішньоекономічного контракту Складання різних договорів Письмова консультація Складання процесуальних документів і заяв по суті в судах першої інстанції (без супроводу в суді) – позов, відгук на позов, відповідь на відгук, заперечення, пояснення третіх осіб щодо позову або відкликання та iн Правова допомога досудового врегулювання спору (складання претензій, представлення інтересів в переговорах з контрагентом, державними органами та/або органами місцевого самоврядування) Захист прав і законних інтересів підозрюваного / обвинуваченого / підсудного у кримінальному провадженні Продаж бізнесу Електронний підпис Складання договорів Внутрішня документація Внесення змін Реєстрація бізнесу Юридичне супроводження Участь адвоката в допиті Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Реєстрація торгової марки Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності

Продаж бізнесу

Як відомо, бізнес не терпить емоцій, а тому продаж або купівлю бізнесу слід здійснювати в спокійній обстановці без впливу зовнішніх факторів. Наша компанія надає юридичні послуги з продажу бізнесу. У нас кожен фахівець – це професіонал з величезним стажем роботи, навичками і вміннями виходити з будь-якої складної ситуації. Якщо ви зацікавлені в юридичному супроводі продажу бізнесу, то ми готові надати вам цю послугу на вищому рівні.

Особливості послуги з супроводу бізнесу

Якщо ви звернулися за допомогою в нашу компанію, то можете розраховувати на здійснення продажу власних об’єктів фінансового доходу без ризиків. Необхідно пам’ятати, що кожен продавець так чи інакше знаходиться в ризику, при цьому пов’язаний цей ризик з наступними моментами:

  • можлива передача інформації, яка має цінність уявним покупцям;
  • можлива втрата права власності на об’єкти продажу;
  • ризик неповного здійснення зобов’язань щодо сплати;
  • різні варіанти шахрайських дій.

Завдяки фахівцям нашої компанії, ви зможете без праці уникнути перерахованих вище ризиків. З нами ви гарантовано здійсните захист майнових інтересів приватного бізнесу.

Що отримують наші клієнти, укладаючи договір на послуги з продажу бізнесу?

Клієнт, який довірив процес продажу власного майна нашим професіоналам, може розраховувати на:

  • готовий пакет документів;
  • грамотний аналіз інформації і ретельний збір відомостей;
  • професійну презентацію вашого бізнесу для потенційних покупців;
  • проведення переговорів, покладаючись на умови проведення угоди;
  • конфіденційність всіх процесів.

Пам’ятайте, що процес продажу бізнесу має свої особливості. На відміну від покупки бізнесу в продажу дивитися на вас і вивчати всі деталі вашої пропозиції буде покупець. Перед тим як почати продаж бізнесу, важливо грамотно підготувати його до продажу. Професіонали нашої компанії допоможуть вам зауважити недоліки в своєму бізнесі, при цьому своєчасно їх виправити до моменту продажу. Завдяки фахівцям, недоліки не впливають на вартість бізнесу і не знижують його вартість.

Наступний етап – оцінка реальної вартості вашого бізнесу, покладаючись на стандарти оцінки бізнесу. Професіонали дадуть вам документ з висновком про оцінку. Ви, завдяки цьому, зможете позбавити себе від подальших суперечок щодо вартості.

Якщо ви хочете знайти гідного покупця, то саме час звернутися за допомогою до наших фахівців. Телефонуйте за вказаною на сайті номеру і повідомляйте, яку допомогу ви хотіли б отримати. Ми консультуємо наших клієнтів і даємо корисні поради протягом всього процесу угоди.