Реєстрація ФОП/юридичної особи для юридичних осіб у Харкові | Юридичні та адвокатські послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Реєстрація ФОП/юридичної особи

ПРАКТИКИ

Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Абонентське обслуговування Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Підготовка та здійснення угод по «злиттю і поглинанню компаній» Правовий аудит документації підприємства Підготовка документів та супровід юридичних осіб при реєстрації змін до статутних документів Реєстрація ФОП/юридичної особи Усна консультація Розробка антирейдерської стратегії Здійснення правового аудиту підприємства з метою захисту від рейдерства Участь у переговорах при укладанні договорів Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів Клієнта Складання зовнішньоекономічного контракту Складання різних договорів Письмова консультація Складання процесуальних документів і заяв по суті в судах першої інстанції (без супроводу в суді) – позов, відгук на позов, відповідь на відгук, заперечення, пояснення третіх осіб щодо позову або відкликання та iн Правова допомога досудового врегулювання спору (складання претензій, представлення інтересів в переговорах з контрагентом, державними органами та/або органами місцевого самоврядування) Захист прав і законних інтересів підозрюваного / обвинуваченого / підсудного у кримінальному провадженні Продаж бізнесу Електронний підпис Складання договорів Внутрішня документація Внесення змін Реєстрація бізнесу Юридичне супроводження Участь адвоката в допиті Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Реєстрація торгової марки Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності

Реєстрація ФОП/юридичної особи

Якщо ви займаєтеся власною справою і отримуєте від цього дохід, за законом необхідно це юридично оформити. Реєстрацію фізичної особи-підприємця (ФОП) та юридичної особи можна зробити за допомогою юриста. Для цього знадобляться деякі документи, визначення виду вашої діяльності і трохи часу.

Для реєстрації ФОП необхідно надати наступну інформацію:

 • паспортні дані (ПІБ, коли і яким органом видано паспорт, місце реєстрації);
 • ідентифікаційний номер;
 • адреса ведення діяльності;
 • КВЕДи, або Сфера діяльності. Якщо самостійно визначити складно, допоможе фахівець;
 • система оподаткування.

Робота з реєстрації проходить в два основних етапи:

 1. Визначення КВЕДів-класифікацій видів економічної діяльності, системи оподаткування, групи ФОП.
 2. Перевірка фізичної або юридичної особи на заборгованості з податків.

Процес реєстрації юридичної особи залежить від організаційно-правової форми. В цілому алгоритм складається з наступних етапів:

 1. Аналіз інформації, необхідної для заповнення всіх реєстраційних документів. Перевірка, щоб всі дані були в повному обсязі, з дотриманням всіх нюансів.
 2. Підготовка документації, проставленні підписів всіх керівників і засновників організації. Засвідчення документів у уповноваженого суб'єкта (нотаріус або державний реєстратор).
 3. Постановка на облік нової юридичної особи та внесення актуальних відомостей про неї до Єдиного державного реєстру.

За підсумком реєстрації платника податків, нова фізична або юридична особа документально фіксують свої доходи / витрати в книгах різних типів, залежно від групи єдиного податку та оплати ПДВ:

 • Платники – «єдинники» I і II, а також III групи (неплатники ПДВ) ведуть Книгу обліку доходів, в якій відображається отриманий за підсумками робочого дня дохід;
 • Платники – «єдинники» III групи, які є платниками ПДВ, ведуть Книгу обліку доходів і витрат, в якій фіксуються доходи і понесені витрати за підсумками кожного робочого дня. Форма книги обліку доходів і витрат та порядок заповнення також затверджені наказом Мінфіну від 15.12.2011 № 1637.

Після реєстрації фізичної особи-підприємця або юридичної особи ви ведете свою діяльність на законних підставах, а значить, отримуєте можливість рости і розширюватися, співпрацювати з великими компаніями та інвесторами, збільшуючи свій прибуток.

Ціна реєстрації ФОП/юридичної особи – від 1000 грн.

Залишити заявку можна тут