Реєстрація бізнесу | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Реєстрація бізнесу

ПРАКТИКИ

Абонентське обслуговування Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Підготовка та здійснення угод по «злиттю і поглинанню компаній» Правовий аудит документації підприємства Підготовка документів та супровід юридичних осіб при реєстрації змін до статутних документів Реєстрація ФОП/юридичної особи Усна консультація Розробка антирейдерської стратегії Здійснення правового аудиту підприємства з метою захисту від рейдерства Участь у переговорах при укладанні договорів Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів Клієнта Складання зовнішньоекономічного контракту Складання різних договорів Письмова консультація Складання процесуальних документів і заяв по суті в судах першої інстанції (без супроводу в суді) – позов, відгук на позов, відповідь на відгук, заперечення, пояснення третіх осіб щодо позову або відкликання та iн Правова допомога досудового врегулювання спору (складання претензій, представлення інтересів в переговорах з контрагентом, державними органами та/або органами місцевого самоврядування) Захист прав і законних інтересів підозрюваного / обвинуваченого / підсудного у кримінальному провадженні Продаж бізнесу Електронний підпис Складання договорів Внутрішня документація Внесення змін Реєстрація бізнесу Юридичне супроводження Участь адвоката в допиті Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Реєстрація торгової марки Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності

Реєстрація бізнесу

Реєстрація бізнесу ТОВ – процес відповідальний, який може відняти чимало часу і сил. Щоб цей процес не доставляв клопоту і не змушував переживати, варто здійснювати всі дії за допомогою фахівців. Звернення до професіоналів зі стажем значним чином скорочує і спрощує процес реєстрації. Не варто розраховувати на власні сили, якщо ви бажаєте заощадити час і нерви. Довірте збір документів, виправлення недоліків і безліч інших юридичних нюансів фахівця, щоб реєстрація малого бізнесу пройшла гладко.

Бізнес реєстрація юридичних осіб: тонкощі процесу

Використовуючи послуги наших професіоналів з відкриття ТОВ, ви зможете повністю позбавити себе від юридичної тяганини і клопоту з документами. Варто відзначити, що первинна реєстрація може займати близько дня, але сюди не включається підготовка і оформлення важливих паперів і безлічі дій, які необхідно здійснити після реєстрації нового ТОВ.

Якщо ми говоримо про два етапи (підготовку і завершення всього процесу), то весь процес може зайняти від 2 тижнів і більше. Наша компанія і професіонали зі стажем в юридичній справі дозволять вам прискорити процес. Бізнес-реєстрація юридичних осіб в нашій компанії проходить максимально швидко. Ми постійно знаходимося на зв’язку з клієнтом, даємо слушні поради, відповідаємо на найпоширеніші питання.

Які послуги надають професіонали нашої компанії

Реєстрація АТ в нашій компанії здійснюється за прийнятними цінами. Якщо ви звернулися в нашу компанію, то гарантовано отримуєте:

  • допомога у виборі найменування підприємства;
  • підбір коду економічної діяльності на території України;
  • підготовка статутних та інших важливих паперів;
  • супровід процесу підписання довіреності;
  • державна реєстрація нового підприємства;
  • підготовка зразків печаток і штампів;
  • отримання документа з управління статистики;
  • передача інформації в податкові органи;
  • підбір форми оподаткування.

Всі папери складаються українською мовою. Якщо ви бажаєте здійснювати всі дії під контролем досвідченого юриста, то кращим варіантом для вас стане звернення в нашу компанію. Реєстрація юридичних осіб АТ в нашій компанії можлива за доступною вартості. Ми прагнемо надавати послуги за демократичними цінами.

Замовте допомога досвідченого юриста прямо зараз

Ми станемо надійним провідником у сфері ділового законодавства і направимо вас в потрібне русло. Щоб замовити послуги професійного юриста з багатим досвідом роботи в даній сфері, достатньо зателефонувати за вказаними на сайті номерами. Фахівці дадуть грамотну пораду, проконсультують по будь-яких цікавлять вас питань. Завдяки нашій злагодженій роботі, ви зможете позбутися від зайвого клопоту. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, при цьому ми готові радувати замовника своїм професіоналізмом і грамотним підходом до справи.

Довіряйте тонкощі реєстрації ТДВ в Україні нашої компанії, щоб залишитися задоволеними наданими послугами і співпрацею з нами. З нами ви неодмінно отримаєте схвалення на реєстрацію особистого бізнесу в максимально стислі терміни і зможете заощадити цінний час.