Складання договорів | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Складання договорів

ПРАКТИКИ

Абонентське обслуговування Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Підготовка та здійснення угод по «злиттю і поглинанню компаній» Правовий аудит документації підприємства Підготовка документів та супровід юридичних осіб при реєстрації змін до статутних документів Реєстрація ФОП/юридичної особи Усна консультація Розробка антирейдерської стратегії Здійснення правового аудиту підприємства з метою захисту від рейдерства Участь у переговорах при укладанні договорів Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів Клієнта Складання зовнішньоекономічного контракту Складання різних договорів Письмова консультація Складання процесуальних документів і заяв по суті в судах першої інстанції (без супроводу в суді) – позов, відгук на позов, відповідь на відгук, заперечення, пояснення третіх осіб щодо позову або відкликання та iн Правова допомога досудового врегулювання спору (складання претензій, представлення інтересів в переговорах з контрагентом, державними органами та/або органами місцевого самоврядування) Захист прав і законних інтересів підозрюваного / обвинуваченого / підсудного у кримінальному провадженні Продаж бізнесу Електронний підпис Складання договорів Внутрішня документація Внесення змін Реєстрація бізнесу Юридичне супроводження Участь адвоката в допиті Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Реєстрація торгової марки Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності

Складання договорів

Жодна компанія не обходиться без спеціалізованої внутрішньої документації. Незважаючи на те, що багато хто вважає її зайвою, яка гальмує розвиток і швидкість роботи підприємства, розробка внутрішньої документації необхідна.

Навіщо потрібна внутрішня документація та її форми

Від ведення внутрішньої документації залежить:

  • захист при перевірці компанії органами державного контролю;
  • велика частина аргументів при проведенні судових засідань, які гарантують виграш у всіх випадках, але крім тих, в яких йдеться про порушення контракту;
  • аргументація, що запобігає виникненню спірних і конфліктних моментів, які можуть закінчитися звернення до судових інстанцій;
  • відкритість і доступність інформації при роботі з співробітниками і партнерами, оскільки внутрішня документація фіксує всі можливі аспекти співпраці.

Існують різні форми внутрішньої документації. Серед них варто відзначити наступні: справи, звітності, реєстр, що входить і виходить документація, описи, діловодство, накази і багато інших форм ведення внутрішніх справ компанії.

Як і де розробити документи для власного підприємства

Основні документи різних компаній дуже схожі. Зважаючи на специфіку виробництва, всі вони мають багато відмінностей. Так, ніколи не вийде сплутати внутрішню документацію організації, що займається рекламою, з аналогічними бланками підприємства деревообробної промисловості. У зв’язку з цим, необхідний індивідуальний підхід у кожному конкретному випадку.

Самостійно створити повний спектр документів практично неможливо. Для цього необхідно знати велику кількість законів і постанов, а також великий досвід, який допоможе правильно сформулювати всі можливі аспекти.

Наша компанія проводить оформлення внутрішньої документації для будь-яких компаній і організацій. Послуги включають в себе:

  1. Аналіз повного переліку наявних в компанії документів, в процесі якого проводиться визначення списку документів, яким потрібна розробка. Як результат такої попередньої консультації, складаються рекомендації щодо складання документів, яких не.
  2. Аналіз документації в правовому і функціональному полі. Це допомагає збалансувати стан документації в компанії завдяки внесенню змін і доробок у наявні форми.
  3. Окрема процедура – розробка трудових договорів, в яких визначається регуляція прав і відносин всередині компанії. Проводиться консультація.

Подібна робота проводиться щодо всіх видів документації внутрішнього користування.

Співробітниками нашої компанії розроблялися документи для безлічі організацій великого, середнього і малого бізнесу. Досвідчені юристи допомагають на всіх стадіях роботи, організовуючи її з мінімальними втратами часу і фінансів. Надійні помічники, вони створюють максимально прості і зручні форми документів, що стає гарантією ефективності роботи бізнесу.

Складання внутрішньої документації з нами – це можливість отримати повний набір необхідної документації, потрібної саме вашої компанії. Ми підтримаємо вас у вашому починанні і допоможемо захистити ваші активи від зазіхань.