Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів | Юридичнi та адвокатськi послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів

ПРАКТИКИ

Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Абонентське обслуговування Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Підготовка та здійснення угод по «злиттю і поглинанню компаній» Правовий аудит документації підприємства Підготовка документів та супровід юридичних осіб при реєстрації змін до статутних документів Реєстрація ФОП/юридичної особи Усна консультація Розробка антирейдерської стратегії Здійснення правового аудиту підприємства з метою захисту від рейдерства Участь у переговорах при укладанні договорів Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів Клієнта Складання зовнішньоекономічного контракту Складання різних договорів Письмова консультація Складання процесуальних документів і заяв по суті в судах першої інстанції (без супроводу в суді) – позов, відгук на позов, відповідь на відгук, заперечення, пояснення третіх осіб щодо позову або відкликання та iн Правова допомога досудового врегулювання спору (складання претензій, представлення інтересів в переговорах з контрагентом, державними органами та/або органами місцевого самоврядування) Захист прав і законних інтересів підозрюваного / обвинуваченого / підсудного у кримінальному провадженні Продаж бізнесу Електронний підпис Складання договорів Внутрішня документація Внесення змін Реєстрація бізнесу Юридичне супроводження Участь адвоката в допиті Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Реєстрація торгової марки Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності

Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів

Будь-які з контролюючих органів мають повноваження для направлення запитів у компаній необхідних їм відомостей. Причини, за якими компанія отримує подібний запит, можуть ховатися у власних порушеннях, або помилкових діях контрагентів. Оскільки терміни відповіді на запит правоохоронних органів чітко обмежені, і при їх порушенні в офіс компанії можуть прийти представники контролюючих органів з обшуком або метою вилучення документів, діяти потрібно якомога швидше.

Досвідчений юрист допоможе уникнути приходу представників органів, однак перш, ніж складати відповідь, важливо встановити, чи володіє адресат правом отримання інформації.

При отриманні запиту від правоохоронних органів важливо звернути увагу на кілька нюансів, головний з них – його законність. Важливо, щоб запит був мотивований, а в документі були вказані способи отримання відповіді. У документі повинна бути посилання на матеріал або номер кримінальної справи, за яким і направляється запит. Якщо подібної інформації немає, юрист допоможе скласти відповідний документ, де буде запитано надання підтвердження. Після його отримання, складається відповідь.

Ігнорування подібних запитів може каратися штрафами, а також обшуком, виїмкою документів до закінчення розслідування і закриття справи, щоб може затягнутися на кілька років. Щоб уникнути конфліктних ситуацій з правоохоронними органами, відповісти на запит в строк і по суті, скористайтеся допомогою досвідченого юриста.

Ціна складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів – від 2000 грн.

Залишити заявку можна тут