Участь у переговорах при укладанні договорів для юридичних осіб у Харкові | Юридичні та адвокатські послуги в компанії «Тацій та Партнери»
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Участь у переговорах при укладанні договорів

ПРАКТИКИ

Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Абонентське обслуговування Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Підготовка та здійснення угод по «злиттю і поглинанню компаній» Правовий аудит документації підприємства Підготовка документів та супровід юридичних осіб при реєстрації змін до статутних документів Реєстрація ФОП/юридичної особи Усна консультація Розробка антирейдерської стратегії Здійснення правового аудиту підприємства з метою захисту від рейдерства Участь у переговорах при укладанні договорів Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів Клієнта Складання зовнішньоекономічного контракту Складання різних договорів Письмова консультація Складання процесуальних документів і заяв по суті в судах першої інстанції (без супроводу в суді) – позов, відгук на позов, відповідь на відгук, заперечення, пояснення третіх осіб щодо позову або відкликання та iн Правова допомога досудового врегулювання спору (складання претензій, представлення інтересів в переговорах з контрагентом, державними органами та/або органами місцевого самоврядування) Захист прав і законних інтересів підозрюваного / обвинуваченого / підсудного у кримінальному провадженні Продаж бізнесу Електронний підпис Складання договорів Внутрішня документація Внесення змін Реєстрація бізнесу Юридичне супроводження Участь адвоката в допиті Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Реєстрація торгової марки Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності

Участь у переговорах при укладанні договорів

Переговори – вид бізнес-комунікації, який проводиться з метою пошуку взаємовигідної угоди між сторонами. Важливою частиною цього процесу стає узгодження прав та інтересів, письмове оформлення ряду документів відповідно до домовленостей і закону та інші формальні нюанси.

Участь в переговорах при укладанні договорів-послуга, яка дає вам можливість отримати консультацію юриста безпосередньо під час проведення зустрічі з партнерами, упевнитися в законності пропонованих контрагентом умов. Допомога юриста необхідна як при встановленні домовленості з українськими, так і іноземними партнерами.

Послуга включає в себе кілька етапів:

  • Підготовка. На даному етапі обговорюється місце, час проведення переговорів, його учасники, формулюються їх інтереси, визначаються бажані результати і прогнозується кілька варіантів розвитку подій.
  • Узгодження. Після підготовчого етапу узгоджується порядок проведення переговорів, юрист зв'язується з іншою стороною для обговорення ключових факторів зустрічі. Також уточнюється необхідність перерв, загальна тривалість засідання та інші організаторські моменти.
  • Розглянув пропозиції. На етапі планування переговорів його учасники можуть висувати пропозиції, що стосуються допустимих різновидів контрактів, способів вирішення розбіжностей, обговорюється позиція сторін, що беруть участь.
  • Роз'яснення інтересів. Наступним етапом стає презентація сторонами своїх інтересів, обговорюється їх прийнятність для інших учасників переговорів.

Участь юриста в переговорах при укладенні договору забезпечує для сторін впевненість в законності угоди, що здійснюється, в точності і правильності документів, а також, їх грамотному оформленні.

Ціна участі в переговорах при укладанні договорів – від 1000 грн./година.

Залишити заявку можна тут