Внесення змін | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Внесення змін

ПРАКТИКИ

Захист прав і законних інтересів потерпілого у кримінальному провадженні Юридичний супровід справи в суді касаційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді апеляційної інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Юридичний супровід справи в суді першої інстанції (включаючи складання процесуальних документів) Складання процесуальних документів в касаційній інстанції (без супроводу в суді) Складання процесуальних документів в апеляційній інстанції (без супроводу в суді) Участь адвоката при проведенні обшуку та тимчасового доступу до речей і документів Абонентське обслуговування Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Підготовка та здійснення угод по «злиттю і поглинанню компаній» Правовий аудит документації підприємства Підготовка документів та супровід юридичних осіб при реєстрації змін до статутних документів Реєстрація ФОП/юридичної особи Усна консультація Розробка антирейдерської стратегії Здійснення правового аудиту підприємства з метою захисту від рейдерства Участь у переговорах при укладанні договорів Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів Клієнта Складання зовнішньоекономічного контракту Складання різних договорів Письмова консультація Складання процесуальних документів і заяв по суті в судах першої інстанції (без супроводу в суді) – позов, відгук на позов, відповідь на відгук, заперечення, пояснення третіх осіб щодо позову або відкликання та iн Правова допомога досудового врегулювання спору (складання претензій, представлення інтересів в переговорах з контрагентом, державними органами та/або органами місцевого самоврядування) Захист прав і законних інтересів підозрюваного / обвинуваченого / підсудного у кримінальному провадженні Продаж бізнесу Електронний підпис Складання договорів Внутрішня документація Внесення змін Реєстрація бізнесу Юридичне супроводження Участь адвоката в допиті Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Реєстрація торгової марки Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності

Внесення змін

Місцезнаходження, склад учасників, керівники, засновники – все це може змінюватися з часом. Щоб змінити зазначені складові для юридичної особи, потрібно внесення змін відповідної інформації до Єдиного реєстру держави.

Які документи потрібно підготувати

Внесення змін до реєстру розглянемо на прикладі Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Дана форма управління бізнесом найпоширеніша серед зареєстрованих компаній.

Статут ТОВ містить таку інформацію:

 • Назва компанії;
 • місцезнаходження (офіційна адреса);
 • тип економічної або комерційної діяльності;
 • види послуг, що надаються;
 • інформація про учасників, засновників, керівників;
 • засновницький частка капіталу, порядок здійснення вкладень;
 • розподіл прибутку, збитків між засновниками, учасниками;
 • організація управління компанією, порядок прийняття рішень;
 • виправлення статуту (на кому лежить виконання даної функції);
 • способи реорганізації, ліквідації.

Зміна статуту існуючої компанії передбачає подачу необхідного пакету документів реєстратору в терміни, обумовлені законодавством. Документи, терміни залежать від форми діяльності компанії.

Згідно законодавчій базі України Товариство з обмеженою відповідальністю має сповістити реєстратора про реорганізацію статуту не пізніше 3 днів з моменту прийняття відповідного рішення. Найпоширеніші зміни стосуються реорганізації складу учасників компанії. Для проведення процедури такого типу потрібно надати наступні документи:

 • заяву щодо реорганізації структури юридичної особи з клопотанням про внесення змін до Єдиного реєстру держави;
 • протокол засідання ТОВ, де було прийнято відповідне рішення (з підписами всіх учасників);
 • чек, що підтверджує сплату адміністративного податку за внесення необхідних змін в статут юридичної особи (податок становить 480 гривень станом на 1 січня 2018 року);
 • довіреність від засновника або його паспорт (в залежності від того, хто подає клопотання);
 • заяву від імені засновника (учасника), який бажає покинути ТОВ, а в разі його смерті – копію медичного свідоцтва про смерть.

Що потрібно для внесення змін

Для внесення необхідних змін в статут юридичної особи важливо зібрати всі документи, правильно їх оформити. Навіть незначна помилка може стати причиною неприйняття заяви з подальшою необхідністю збору всього пакету документів з початку.

Суть змін повинна відображатися в протоколі, поданому разом з іншими паперами. Решта документів залишаються незмінними незалежно від мети реорганізації.

Папери подаються в друкованій формі відповідно до опису. Примірник останньої вручається фізичній особі безпосередньо в день подачі документів. На аркуші з описом ставляться наступні позначки: дата отримання і код, завдяки якому засновник зможе перевірити, чи виконано його клопотання на сайті відповідної установи.

Збір необхідних документів, їх оформлення і подача заяви – все це забирає досить багато часу і сил. При цьому необхідно бути вкрай уважним, оскільки навіть найменша помилка може стати причиною повернення всього пакета документів. Наша компанія допоможе вам внести зміни в статутні документи в найкоротші терміни за розумною ціною.