Новини юридичної компанії в Харкові "Тацій і Партнери"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Внутрішня документація

Внутрішня документація

Будь-який бізнесмен, навіть початківець, прекрасно усвідомлює важливість внутрішніх документів для свого бізнесу. Статут, будь-які накази, договори, оформлення патентів і свідоцтв – без усього цього неможливе функціонування успішної організації. Внутрішня документація організації необхідна практично кожен день існування вашої справи. Без неї не оформити оренду приміщення, не взяти кредит в банку, не вирішити поточні питання з багатьма державними інстанціями.

Довіряти оформлення внутрішньої документації дилетантам в області права або зовсім складати її самостійно – погана ідея. Людина без належного досвіду ризикує зробити величезну кількість дрібних помилок. Оскільки «диявол криється в деталях», в подальшому ці маленькі помилки можуть принести вам величезну кількість проблем. Щоб цього уникнути, зверніться до професіоналів. Юридична компанія «Тацій і Партнери» займається розробкою всіх форм і видів внутрішньої документації, необхідних для успішного функціонування вашого дітища!

Види внутрішньої документації

Фахівці компанії «Тацій і Партнери» не один рік успішно займаються складанням внутрішньої документації всіх форм і видів. Серед них:

  • організаційно-правові документи (статут, розклад, посадова інструкція і т. д.);
  • розпорядчі укази;
  • інформаційно-довідкові документи;
  • договори всіх форм;
  • офіційні документи (ліцензії, реєстри, патенти, свідоцтва про реєстрацію та дозволи).

Список можна продовжувати нескінченно. Під внутрішніми документами розуміють всю сукупність паперів, що регулюють фактично кожен крок вашої організації. Крім того, великий попит на впорядковані внутрішні паперу серед багатьох інстанцій: пожежна інспекція, інспекція з питань захисту прав споживачів, податкова служба та інші.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, конфліктів з вищими інстанціями, потрібно, щоб усі документи були в порядку. Вони повинні бути складені так, щоб до них неможливо було причепитися. Саме такі послуги і надає юридична компанія «Тацій і Партнери».

Також важливо, щоб в порядку була внутрішня форма облікової документації: будь-які види звітності немислимі без юридично вірно оформлених паперів. При перевірці контролюючі органи приділяють величезну увагу саме звітами, в тому числі фінансових. Щоб не потрапити в халепу, спровокувавши причіпки і штрафи, переконайтеся, що ці документи в порядку.

Повний спектр послуг по розробці внутрішньої документації

Дуже важливо, щоб всі документи, що регулюють роботу підприємства зсередини, суворо відповідали актуальному чинному законодавству України. Ігнорування важливих нюансів може коштувати дійсно серйозних сум грошей за сплату штрафів, а в гіршому – означатиме крах всього вашого бізнесу.

Хочете уникнути цього – звертайтеся в «Тацій і Партнери»! Зателефонуйте нашому менеджеру вже зараз, щоб дізнатися вартість послуги. Ми складемо для вас:

  • трудові договори;
  • договору про надання послуг;
  • правила внутрішнього трудового розпорядку;
  • форми звітності;
  • статут, накази і багато іншого.

Розробка документації проводиться оперативно і в найкоротші терміни, враховуючи всі індивідуальні особливості господарської діяльності саме вашої організації. В нашій команді працюють юристи з багаторічним досвідом саме в сфері правової підтримки бізнесу. Не переживайте про дрібниці, зверніться в «Тацій і Партнери» зараз, щоб отримати повний пакет документів для успішної роботи підприємства найближчим часом.