Внутрішня документація | в Харькове | Юридические и адвокатские услуги в компании "Таций и Партнеры"
Головна / Юридичні послуги / Послуги для юридичних осіб / Внутрішня документація

ПРАКТИКИ

Абонентське обслуговування Представництво інтересів Клієнта в Європейському суді з прав людини Підготовка та здійснення угод по «злиттю і поглинанню компаній» Правовий аудит документації підприємства Підготовка документів та супровід юридичних осіб при реєстрації змін до статутних документів Реєстрація ФОП/юридичної особи Усна консультація Розробка антирейдерської стратегії Здійснення правового аудиту підприємства з метою захисту від рейдерства Участь у переговорах при укладанні договорів Аналіз договорів та внесення необхідних змін з метою захисту інтересів Клієнта Складання зовнішньоекономічного контракту Складання різних договорів Письмова консультація Складання процесуальних документів і заяв по суті в судах першої інстанції (без супроводу в суді) – позов, відгук на позов, відповідь на відгук, заперечення, пояснення третіх осіб щодо позову або відкликання та iн Правова допомога досудового врегулювання спору (складання претензій, представлення інтересів в переговорах з контрагентом, державними органами та/або органами місцевого самоврядування) Захист прав і законних інтересів підозрюваного / обвинуваченого / підсудного у кримінальному провадженні Продаж бізнесу Електронний підпис Складання договорів Внутрішня документація Внесення змін Реєстрація бізнесу Юридичне супроводження Участь адвоката в допиті Складання відповідей на запити правоохоронних та інших контролюючих органів Представлення інтересів в органах Державної податкової служби, а також в інших контролюючих органах Реєстрація торгової марки Супровід у процедурі отримання ліцензії на провадження господарської діяльності

Внутрішня документація

Будь-який бізнесмен, навіть початківець, прекрасно усвідомлює важливість внутрішніх документів для свого бізнесу. Статут, будь-які накази, договори, оформлення патентів і свідоцтв – без усього цього неможливе функціонування успішної організації. Внутрішня документація організації необхідна практично кожен день існування вашої справи. Без неї не оформити оренду приміщення, не взяти кредит в банку, не вирішити поточні питання з багатьма державними інстанціями.

Довіряти оформлення внутрішньої документації дилетантам в області права або зовсім складати її самостійно – погана ідея. Людина без належного досвіду ризикує зробити величезну кількість дрібних помилок. Оскільки «диявол криється в деталях», в подальшому ці маленькі помилки можуть принести вам величезну кількість проблем. Щоб цього уникнути, зверніться до професіоналів. Юридична компанія «Тацій і Партнери» займається розробкою всіх форм і видів внутрішньої документації, необхідних для успішного функціонування вашого дітища!

Види внутрішньої документації

Фахівці компанії «Тацій і Партнери» не один рік успішно займаються складанням внутрішньої документації всіх форм і видів. Серед них:

  • організаційно-правові документи (статут, розклад, посадова інструкція і т. д.);
  • розпорядчі укази;
  • інформаційно-довідкові документи;
  • договори всіх форм;
  • офіційні документи (ліцензії, реєстри, патенти, свідоцтва про реєстрацію та дозволи).

Список можна продовжувати нескінченно. Під внутрішніми документами розуміють всю сукупність паперів, що регулюють фактично кожен крок вашої організації. Крім того, великий попит на впорядковані внутрішні паперу серед багатьох інстанцій: пожежна інспекція, інспекція з питань захисту прав споживачів, податкова служба та інші.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, конфліктів з вищими інстанціями, потрібно, щоб усі документи були в порядку. Вони повинні бути складені так, щоб до них неможливо було причепитися. Саме такі послуги і надає юридична компанія «Тацій і Партнери».

Також важливо, щоб в порядку була внутрішня форма облікової документації: будь-які види звітності немислимі без юридично вірно оформлених паперів. При перевірці контролюючі органи приділяють величезну увагу саме звітами, в тому числі фінансових. Щоб не потрапити в халепу, спровокувавши причіпки і штрафи, переконайтеся, що ці документи в порядку.

Повний спектр послуг по розробці внутрішньої документації

Дуже важливо, щоб всі документи, що регулюють роботу підприємства зсередини, суворо відповідали актуальному чинному законодавству України. Ігнорування важливих нюансів може коштувати дійсно серйозних сум грошей за сплату штрафів, а в гіршому – означатиме крах всього вашого бізнесу.

Хочете уникнути цього – звертайтеся в «Тацій і Партнери»! Зателефонуйте нашому менеджеру вже зараз, щоб дізнатися вартість послуги. Ми складемо для вас:

  • трудові договори;
  • договору про надання послуг;
  • правила внутрішнього трудового розпорядку;
  • форми звітності;
  • статут, накази і багато іншого.

Розробка документації проводиться оперативно і в найкоротші терміни, враховуючи всі індивідуальні особливості господарської діяльності саме вашої організації. В нашій команді працюють юристи з багаторічним досвідом саме в сфері правової підтримки бізнесу. Не переживайте про дрібниці, зверніться в «Тацій і Партнери» зараз, щоб отримати повний пакет документів для успішної роботи підприємства найближчим часом.